mail@urok-ua.com

Методична скринька вчителя. “Як підготувати навчальний проект”

В матеріалі висвітлено методичний алгоритм навчального проекту.

Вікно перегляду документа

 • : Володимирова Світлана Володимирівна
 • : Вчитель біології та екології
 • : Катеринівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Костянтинівської районної ради Донецької області,
 • Як підготувати навчальний проект
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

 1. Так, дуже важливо розрізняти презентацію та навчальний проект. Ваше напрацювання цьому посприяє. Вважаю, що публікація багатьом колегам стане у нагоді. Дякую за корисний матеріал!

 2. Для мене, як для методиста, особливу цінність мають ті матеріали, які можуть мати широке використання. Дану публікацію можна використати і на заняттях шкіл передового педагогічного досвіду, школи фахової адаптації молодих педагогічних працівників, школи голів методичних комісій та на будь-яких методичних заходах. Також дані методичні рекомендації можуть слугувати навчальним посібником і для учнів. Автор дуже детально дав рекомендації по підготовці та створенню проекту. Дякую автору за підготовку корисного матеріалу.

 3. Метод проектів цілком і повністю ввійшов в наш навчально-виховний процес. Але, на жаль, багато ще наших колег не відчувають суттєвої різниці між презентацією та навчальним проектом. Тому Ваша розробка буде дуже актуальною та цікавою багатьом вчителям. Дякую!

 4. Проектна діяльність з кожним навчальним роком набуває все більшої популярності в освітньому просторі. Тому методичний порадник з даного питання стане корисним і затребуваним. Спасибі за різносторонній і детальний опис підготовки навчальних проектів.

 5. Сучасні методичні вимоги полягають саме у створенні проектів учнями. Але навіть багато досвідчених педагогів із великим стажем роботи не знають, як працювати над проектом.
  Ваша розробка, Світлано Володимирівно, впевнена, досить актуальна та цікава. Переконана, що читати Вашу публікації будуть багато наших колег.

  1. Щиро дякую, Євгенія! Буду рада, якщо моя стаття буде в нагоді нашим колегам.