Методичний посібник “У світі рідного слова” для учнів 5-11 класів

Автор публікації
Автор матеріалу: Методичний посібник “У світі рідного слова” для учнів 5-11 класів
Посада: учитель української мови та літератури
Місце роботи: Баївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Методичний посібник містить матеріали для організації та проведення Тижня української писемності та мови в школі. До нього увійшли сценарії виховних заходів, КВК, інтелектуальна гра «Найрозумніший». У посібнику вміщено вікторини, кросворди, цікаві факти про мову, загадки, прислів’я, гуморески та інше.

Рекомендовано вчителям української мови та літератури, педагогам-організаторам, студентам-філологам.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Чудова методична розробка, в якій вміщені цікаві літературні свята та ігри – вікторини. Кожна робота по соєму цікава, насичена інформацією, чітко продуманий хід кожного заходу. Обов`язково дещо використаю під час проведення тижня мови. Дякую!

  2. Матеріали, які містить посібник, дуже цікаві та мають практичне використання для проведення різних позаурочних заходів з української мови. Виховна спрямованість обговоренню не підлягає, вона звучить у кожному слові, у кожній формі роботи. Думаю, що цей посібник знайде своє місце у методичній скарбниці Ваших колег. За що дуже вдячна!

  3. Методичний посібник , гадаю, є корисною знахідкою для колег. Тематика заходів підпорядкована вивченню рідної мови, виховання почуття любові до рідного слова. Завдання цікаві, різнопланові, створюють умови для розвитку творчості.