mail@urok-ua.com

Міні-проекти на уроках зарубіжної літератури

В запропонованій роботі зібрані міні-проекти по творі англійського драматурга Вільяма Шекспіра « Ромео і Джульєтта». Працюючи над створенням проектів, учні швидко навчаються критично мислити, чітко усвідомлювати, де і яким чином можна застосувати набуті знання, генерувати нові ідеї, грамотно працювати з інформацією, бути комунікабельними, постійно самовдосконалюватися.

Творчий підхід вчителя до викладання зарубіжної літератури допомагає розвивати природні якості учнів, формує їх власні погляди на життя, сприяє повноцінному осмисленню художніх творів. На таких уроках учням завжди цікаво.

Робота може бути використана на уроках зарубіжної літератури та в позакласній роботі.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
2678

2 коментарі

  1. Автор анонсує міні-проекти, але в збірці є й інші цікаві види робіт на уроці. Добре, що подано практичні зразки. Я не зовсім згодна, що деякі міні- проекти можна виконати за 10-20хвилин, але це вже в процесі роботи кожен визначиться. Дякую. Гарна робота.

  2. Цікава креативна розробка. Такі міні – проекти не тільки вчать учнів працювати з текстами творів, а й проявляти індивідуальну творчісь. Дуже сподобалися задумка розділити дітей на групи за їх інтелектуальними і творчими здібностями.