mail@urok-ua.com

Мультимедійний конспект уроку з курсу “Мистецтво” для 8-го класу на тему: “Стилі та напрямки стародавніх епох. Візантійський стиль”

Конспект уроку з інтегрованого курсу “Мистецтво” для 8-го класу на тему: “Стилі та напрямки стародавніх епох. Візантійський стиль” з мультимедійною підтримкою та методичними додатками, мета якого – дати учням загальне уявлення про культуру Візантії;особливості Візантійського стилю; визначити роль архітектури, живопису в житті людини; продовжити удосконалювати вміння і навики характеризувати художньо-образний зміст скульптурних та архітектурних творів.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
122

2 коментарі

  1. Презентація являє собою конспект перебігу уроку, містить яскраву та різноманітну форму подання інформації, а, отже, процес засвоєння цієї інформації буде ефективним. Але хочеться зазначити, що слайди перевантажені текстом, мають замалий шрифт. Дякую.

  2. Мультимедійний урок знайомить учнів із стилями та напрямками стародавніх епох. Присутні зображення різних стилів. На практичній роботі увага приділяється мозаїці, вітражам. Гадаю, учням було цікаво виконувати дану роботу. Дякую.