mail@urok-ua.com

Народна лялька. Виготовлення ляльки способом кручення

Народна лялька. Виготовлення ляльки способом кручення
Лялька-мотанка – українська народна лялька, символ жіночої мудрості, родинний оберіг.
Здавен у кожній родині лялька-мотанка виконувала роль оберегу, була символом мудрості, берегинею роду, символом матері-прародительниці та зв’язку між поколіннями, одна із найдревніших іграшок і сакральних (священних) істот нашого народу, якій тисячі й тисячі років.

Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
2
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(3 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
127

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Марія Миколаївна на уроці трудового навчання відроджує народні традиції нашої країни. Дякую. Використано гарний епіграф до уроку про натхнення. Підготовлена технологічна карта допомагає учням у творчій послідовній роботі. Мета досягнута.

  2. Конспект дуже стислий. За обраною тематикою можна краще було спланувати початок уроку, повідомити певну народознавчу інформацію. Позитивної мотивації і атмосферності додала б мелодійна українська народна пісня.

  3. На початку уроку вчитель створює сприятливу емоційну атмосферу. Виготовлення ляльки-мотанки є творчим процесом, що захоплює дитину. Марія Миколаївна для цього підготувала гарний демонстраційний матеріал та технологічну картку , що супроводжується інструктажем з техніки безпеки. Такі уроки є відродженням народної культури України.