Конспект уроку з трудового навчання для учнів 7 класу “Виготовлення ляльки-оберіга”

Відродження духовності українського народу, його традицій і звичаїв у навчанні та вихованні підростаючого покоління.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Конспект уроку дуже змістовний. Містить багато історичних фактів про появу ляльок. Сама популярна лялька – оберіг – ниткова. Вона дуже проста у виконанні. Дівчатка гарно оздобили їх стрічками. Ще й додали намисто. Чудова робота!

  2. Учитель дбає, щоб і на уроках трудового навчання учні відроджували звичаї та традиції рідного народу. Урок складається з теоретичної та практичної частин. Демонструються світлини заняття, які показують результат хід та роботи.

  3. Пригадалося своє дитинство і такі ось ляльки, які ви демонструєте у своїй роботі. Тільки тоді чомусь ніхто не говорив про ляльку – мотанку як оберіг. Мабуть такі часи були. А зараз аж серце защеміло. Ми їх ще робили із рогозу та кукурудзиння.

  4. Олено Василівно. ваша розробка є корисною як для вчителів, так і батьків, сьогодні багато людей забувають про традиції свого народу, а у вашій роботі є дуже цікаві поради, практична частина, дуже добре, що у роботі є фото як робити ляльку, цікаво побачити і зацікавлені обличчя дітей. Ви молодець.

  5. Під час мотивації навчальної діяльності діти пригадують, що вони знають з теми уроку. Сподобались фото поетапного виготовлення ляльки-оберега, вони дозволяють переглянути наочно чудовий народний виріб.Гадаю, учні отримали задоволення від цікавої роботи.