mail@urok-ua.com

Конспект уроку з трудового навчання для учнів 7 класу “Виготовлення ляльки-оберіга”

Відродження духовності українського народу, його традицій і звичаїв у навчанні та вихованні підростаючого покоління.

Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
507

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

  1. Учитель дбає, щоб і на уроках трудового навчання учні відроджували звичаї та традиції рідного народу. Урок складається з теоретичної та практичної частин. Демонструються світлини заняття, які показують результат хід та роботи.

  2. Пригадалося своє дитинство і такі ось ляльки, які ви демонструєте у своїй роботі. Тільки тоді чомусь ніхто не говорив про ляльку – мотанку як оберіг. Мабуть такі часи були. А зараз аж серце защеміло. Ми їх ще робили із рогозу та кукурудзиння.

  3. Олено Василівно. ваша розробка є корисною як для вчителів, так і батьків, сьогодні багато людей забувають про традиції свого народу, а у вашій роботі є дуже цікаві поради, практична частина, дуже добре, що у роботі є фото як робити ляльку, цікаво побачити і зацікавлені обличчя дітей. Ви молодець.

  4. Під час мотивації навчальної діяльності діти пригадують, що вони знають з теми уроку. Сподобались фото поетапного виготовлення ляльки-оберега, вони дозволяють переглянути наочно чудовий народний виріб.Гадаю, учні отримали задоволення від цікавої роботи.