mail@urok-ua.com

Наукова робота з фізики «Дослідження перспектив розвитку сонячної енергетики України»

Мета дослідження – ознайомитися з інноваційними технологіями виробництва енергії, з’ясувати їх переваги і недоліки, роль і місце сонячної енергетики сьогодення та перспективи її розвитку в світі та в Україні.
Завдання:
– проаналізувати традиційні технології використання сонячної енергії;
– вивчити варіанти вирішення проблем та шляхів використання сонячної
енергії;
-провести експерименти з з фотоелементами як джерелами струму;
-дослідити необхідність системи позиціювання, часову і добову нестабільність роботи фотоелементів; вплив розміщення-Фібоначі фотоелементів на підвищення ККД.

Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
Урок з математики для 11-го класу на тему: Застосування визначеного інтегралу до розв’язування фізичних задач. Продовжити формування навичок знаходити визначений інтеграл, показати його місце і значення в розв’язуванні задач фізичного змісту;забезпечити єдиний підхід до ґрунтовних і цілісних знань з математики та фізики;формувати вміння застосовувати здобуті знання внестандартних умовах;учити працювати над д...
Ребуси із серій «Розділи фізики» Пропоную розглянути створені ребуси із серій «Розділи фізики» для 7-9 класів за новою програмою 2017 року та 10-11 класи , 2016 року.
Позакласний виховний захід: «Свято фізики» Привчати учнів до виступів перед численною аудиторією; об’єднати спортивний азарт із логічним мисленням з огляду на інтереси й здібності учнів; розвивати інтерес до фізики.Виховний захід...
42

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *