mail@urok-ua.com

Година спілкування за творами В. Сухомлинського “Подорож до Сонячної долини”

Дане заняття направлене на те, щоб ознайомити дітей із творчістю та життєвим шляхом
В.О Сухомлинського, вчити розуміти виховне значення літературних творів, виховувати почуття гордості про нашого земляка талюбов до світу пригод – джерела дитячої допитливості і фантазії.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Використання спадщини Василя Олександровича Сухомлинського , гадаю, є доцільним з даного питання, оскільки духовно-моральне виховання охоплює всі сфери життя дитини. Обрані вправи допомагають досягти мети.

  2. “Подорож до Сонячної долини”- гарна можливість посіяти в дитячих серцях зернинки добра, саме цьому і сприяє вся творча діяльність Василя Сухомлинського. Щиро вдячна автору за прекрасний матеріал!

  3. Дуже заінтригувала “Легенда про Сонце”, а також “Десять НЕ МОЖНА”. Матеріал цікавий. Завдання розраховані на вікову категорію учнів, доступні для виконання. Гарно висвітлена біографія Сухомлинського. Робота з текстом має також свою вагу. Цікаво – “Дошка запитань” (4. Як вчинив хлопчик?). Дуже гарні оповідання , що спонукають до виконання творчих завдань. Влучне запитання, важливе для усвідомлення учнів – “Що означає бути “сонячною” людиною?”. Діти на таких уроках навчаються бути добрими, випромінюють тепло. Дякую!