mail@urok-ua.com

Формування духовності учнів початкової школишляхом розвитку навичок свідомого читання за творами В.Сухомлинського

Дана робота складається з набору різнорівневих карток за творами В. О. Сухомлинського, які містять завдання для розвитку правильного, усвідомленого, виразного читання та спрямовані на формування духовності учнів. Картки можуть використовуватися для роботи на уроках читання, громадянської освіти, основ здоров’я у 2-4 класах, для самостійної роботи учнів при підготовці до уроків позакласного читання та у виховній роботі.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. У статті детально розписано питання формування навичок свідомого читання учнів початкових класів, виділені рівні сприйняття художніх творів. Цінним є питання про роль самостійної роботи на уроках читання, є класифікація самостійних робіт. Велика увага приділяється творам В.О. Сухомлинського. Дякую за корисний матеріал!

  2. Духовне, моральне виховання учні можуть отримувати з творів українських письменників, розвиваючи навичку читання. Прикладом духовності для школярів є творчість Сухомлинського. Різнорівневі картки містять його оповідання, казки. Вдячна автору за гарну методичну розробку.