mail@urok-ua.com

Навчання критичного мислення на уроках фізики

Навчання критичного мислення зумовлене тим, що сучасне суспільство та науковий прогрес вимагає умінь швидко адаптуватися, змінюватися, самостійно здобувати нові знання, знаходити шляхи розв’язання проблем у будь-яких нестандартних ситуаціях. Сучасний світ потребує нових стилів мислення, процедур доведення, нестандартного мислення при вирішенні теоретичних і практичних завдань. Тож можна зазначити, що на сьогоднішній день мало володіти одним простим способом мислення, а критичне мислення є нестандартним вмінням, та допомагає приймати нестандартні рішення. Враховуючи активний розвиток суспільства та науково-технічний прогрес, можна стверджувати, що розкриття даної теми є не лише актуальним, але й сучасним.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. У статті розглянуто важливі питання розвитку критичного мислення на уроках фізики. Учитель ділиться власними напрацюваннями, представляючи елементи уроку. Стаття стане у пригоді для багатьох учителів.

  2. Цікава стаття, яка не просто розглядає проблему розвитку критичного мислення на уроках фізики, а й пропонує різні методи для вирішення даної проблеми. Найбільше мені сподобались такі методи, що запропонував автор, “Якщо…, то…”, “Проблемне питання”. Дана стаття стане в нагоді багатьом вчителям фізики. дякую!