Огляд додаткових функцій моніторів для ПК

Сучасні персональні комп’ютери обладнані потужним «залізом», високоефективними деталями та топовими моніторами. Вартість зібраного ПК досить швидко окупиться завдяки високим результатам навчання школяра або оплатою праці під час виконання дистанційної роботи.

Чим більше можливостей має дисплей, тим швидше, ефективніше та якісніше можна виконувати завдання або відпочивати. У статті розберемо додаткові функції моніторів, про які ви, можливо, не знали.

Монітор

Топ-8 додаткових функцій монітора

Якщо ви вибираєте між декількома моделями дисплеїв і бажаєте обладнати максимально комфортне місце для навчання/роботи, то варто порівняти додаткові функції. Щоб якісно виконувати поставлені завдання, монітор для комп’ютера може бути дещо модернізований виробником.

  1. Ергономіка. Важливо, щоб пристрій можна було регулювати за висотою, кутом нахилу дисплея, поворотом екрана до/від себе. Це дасть змогу в будь-який момент налаштувати комп’ютер і робоче місце загалом під власні потреби. Вдала ергономіка знижує ризик появи закляклості м’язів шиї та плечей, а також погіршення зору.
  2. Покриття екрана. Глянцеве — забезпечує насичену картинку з глибоким контрастом, але з яскравими відблисками на поверхні. Матове — знижує яскравість кольорів зображення, але повністю поглинає промені світла, які потрапляють на поверхню дисплея. Тому варто в першу чергу орієнтуватися на освітлення в приміщенні, де буде використовуватися монітор.
  3. Варіанти підключення. Чим більше різноманітних портів, тим комфортніше буде працювати з монітором. Оптимально, якщо пристрій матиме DisplayPort, HDMI, аудіовихід, хаб з роз’ємами USB 3.0 та вище. Перед купівлею краще перевірити всі девайси, які плануєте під’єднувати до дисплея, щоб виключити подальшу необхідність використання перехідників та рідерів.
  4. Геймерські фішки. Якщо користувач часто поринає до світу ігор, то варто звернути увагу на спеціалізовані моделі моніторів. Приціл — для використання в динамічних шутерах, окремий таймер — під час планування та реалізації стратегії.
  5. Вигнутий екран. Внаслідок рівновіддаленості від кожної точки дисплея, зменшується втомлюваність очей. Особлива конструкція монітора дозволяє користувачеві, який сидить по центру, відчути додатковий ефект присутності під час перегляду фільму чи ігри. 3D-ефект додатково занурює глядача у світ об’ємних зображень.
  6. Вбудовані динаміки. Забезпечують об’ємне звучання та економлять бюджет на придбанні окремої аудіосистеми.
  7. Технологія G-Sync/FreeSync — створена для адаптування частоти зміни кадрів та дозволяє уникнути розривів і пропусків під час трансляції динамічних сцен.
  8. Функція MultiView — для трансляції «картинки в картинці» одночасно з кількох джерел. Монітори з різним спектром функцій можна вибрати на сайті allo.ua в Одесі.

Якщо ви часто та подовгу працюєте за монітором, варто звернути увагу на наявність режимів захисту зору. Подібні фільтри блокують синій спектр і створюють оптимальні умови для довготривалої роботи з ПК.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *