Планшет «гальмує»: як із цим боротися

Коли ви купуєте планшет, то, напевно, плануєте використовувати його не один рік і розраховуєте, що його технічних характеристик буде достатньо для всіх завдань. Тим більше прикро помічати, що вже за кілька місяців техніка починає працювати набагато повільніше, ніж раніше. Але не варто передчасно засмучуватися та поспішати до магазину з новими планшетами у Полтаві. Для початку, спробуйте підвищити швидкодію техніки за допомогою тих способів, про які ми розповімо в нашій статті.

Як прискорити планшет

  1. Періодично перевантажуйте пристрій. У процесі роботи оперативна пам’ять гаджета заповнюється, після чого він починає відчутно пригальмовувати під час запуску нових програм. Для очищення оперативної пам’яті від непотрібних даних рекомендуємо перевантажувати таблет хоча б один раз на три-чотири дні.
  2. Видаляйте непотрібні програми. Якщо ви подивитесь на список встановлених у планшеті додатків, то, напевно, знайдете серед них ті, які вже стали непотрібними. Не зберігайте ці дані, оскільки вони займають корисні ресурси. Періодично проводьте ревізію програм та видаляйте зайве, щоб мати запас оперативної пам’яті та вільного простору на внутрішньому накопичувачі.
  3. Регулярно очищуйте кеш програм. Кожна програма, яку Ви запускаєте на планшеті, кешує свої дані. Якщо додатків багато, то й обсяг цієї інформації з часом стає більшим. Щоб звільнити пам’ять пристрою та підвищити його швидкість, періодично очищуйте кеш.
  4. Вимкніть автоматичні оновлення. У багатьох програмах після їх встановлення активується автоматичне завантаження оновлень. І навіть якщо ви вже не використовуєте програму, вона, як і раніше, завантажуватиме ці дані. Щоб пам’ять пристрою не забивалася зайвою інформацією, слід вимкнути автоматичне оновлення всіх програм, для яких це не є важливим.
  5. Вимкніть зайву анімацію. Живі шпалери та інші візуальні ефекти виглядають дуже привабливо, але споживають багато ресурсів планшета. Через це техніка може гальмувати та глючити при спробах запустити та використовувати будь-яку програму.
  6. Вимкніть модуль GPS. Визначення геолокації – корисна функція. Але якщо ви не ходите з планшетом у походи та не використовуєте програми з прив’язкою до конкретної геолокації, тоді модуль GPS можна безболісно деактивувати. Завдяки цьому ви звільните додаткові ресурси та прискорите роботу гаджета.
  7. Враховуйте системні вимоги програм, що встановлюються. Кожен планшет має певні технічні характеристики, розраховані на роботу з тим чи іншим софтом. Якщо програмі потрібні параметри, до яких ваш пристрій не дотягує, тоді не варто дивуватися, що він гальмує або не працює як слід.

Якщо жоден із запропонованих нами способів не допоміг прискорити ваш планшет, тоді вам варто звернутися до спеціалістів сервісного центру. Там проведуть діагностику гаджета, визначать причину проблеми та запропонують шляхи її вирішення.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *