Коли час міняти планшет на новинку

Бажання отримати максимум від свого гаджета спонукає уважно відслідковувати ринок електроніки та знайомитися з характеристиками новинок. Виробники, з метою зацікавлення покупців, постійно покращують параметри моделей, наділяючи їх новими функціями.

Але це точно не означає, що потрібно постійно йти в ногу з розвитком галузі електроніки й купувати всі новинки. Розберемося, коли можна просто ознайомитися з інформацією, а коли дійсно необхідно замовити планшет, не відкладаючи.

Операційна система більше не оновлюється

Середньостатистичний користувач використовує планшет переважно для розваг. Це перегляд відео, читання книг, серфінг у соціальних мережах, казуальні ігри. Ці всі дії не потребують великих витрат ресурсів, тому навіть не новий і не надпотужний пристрій легко справляється з поставленими задачами.

Дискомфорт починає виникати, коли зникає можливість оновити операційну систему до рівня підтримки. Зазвичай гаджети на iOS отримують оновлення безпеки та ОС 7 років, більшість планшетів на Android — 4 роки.

Після припинення підтримки ОС пристрій стає вразливим до шкідливих програм і може працювати некоректно. І саме момент припинення підтримки є гарним приводом, щоб завітати на сайт Алло.юа в Харкові та порадувати себе новим планшетом.

Пристрій зазнав пошкоджень

Розбитий дисплей та непрацююча батарея — найчастіші причини звернення до сервісного центру. Але тут обов’язково потрібно враховувати початкову вартість гаджета й ціну ремонту. В деяких випадках краще просто придбати новий планшет, а пошкоджений продати на запчастини.

Якщо пристрій пошкоджено, але він зберігає працездатність, його можна використовувати в якості цифрової рамки або спеціального центру розумного будинку. А для повсякденного використання придбати новий девайс з покращеними характеристиками.

Не запускаються потрібні програми

Кожна нова модель планшета відрізняється від попередньої, в першу чергу, покращенням апаратного забезпечення. Розробники програм і додатків орієнтуються на нові досягнення й випускають софт під технічні характеристики саме нових пристроїв.

Власники застарілих моделей планшетів часто стикаються з проблемою, що потрібні програми не запускаються або ж працюють з помилками. В цьому випадку єдиним виходом є придбання більш сучасного гаджета, який зможе справитися з поставленими задачами.

Ще одна проблема застарілих пристроїв — дефіцит пам’яті. Можна, звичайно, видалити всі непотрібні файли або встановити MicroSD, якщо виробником передбачено відповідний слот. Але якщо ці дії ніяк не повпливають на оперативну пам’ять, яка має неабияке значення для швидкодії девайса.

Якщо ж бажання стати власником новинки не співпадає з жодним із перелічених випадків, можна дозволити собі невелику розкіш. А старий планшет продати, попередньо видаливши з нього всі дані. Таким чином, вийде частково компенсувати власні витрати й допомогти іншій людині придбати хороший гаджет за зниженою ціною.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *