Ознайомлення учнів із тематичною групою слів «Овочі». Українська народна пісня «Ходить гарбуз по городу», урок навчання грамоти

Автор публікації
Автор матеріалу: Ознайомлення учнів із тематичною групою слів «Овочі». Українська народна пісня «Ходить гарбуз по городу», урок навчання ...
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: КЗ "Михайлівський НВК І-ІІ ступенів "ДНЗ-ЗОШ"" Запорізька область

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Тематичне навчання передбачає інтеграцію різних елементів знань на основі цікавої ідеї, яку діти вибрали самі. Це дозволяє структурувати зміст навчання таким чином, щоб учні встановлювали зв′язки між різними предметами та явищами, могли застосовувати одержані знання у житті, не втрачаючи інтересу до пізнання.
Тематичне структурування змісту на основі інтересів учнів, орієнтація на засвоєння способів діяльності з різних предметів сприяють варіативності предметно-змістового наповнення початкового навчання, установці на життєтворчість, урізноманітненню шляхів і способів, включенню дитини в освітній процес.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Урок сподобався. Використано різні форми і методи на закріплення пізнавального досвіду по темі “Овочі”. У вас такі цікаві є речі. Відразу побачимо, багатий досвід.