mail@urok-ua.com

Педагогічна рада “Метод проектів як інноваційна технологія” з використанням тренінгової форми роботи практичного психолога з педагогічним колективом

З метою опанування учасниками засідання педагогічної ради школи теоретичних основ проектної діяльності учнів, з’ясування можливостей застосування методу проектів у навчальному процесі, формування професійної рефлексії практичним психологом використовується тренінгова форма роботи з учителями. Таке спілкування є цікавим, корисним, пізнавльним та сприяє налагодженню позитивної взаємодії у колективі.

Презентація

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
96

А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

  1. Перед нами нестандартна форма проведення педагогічної ради. У формі тренінгу педагоги з’ясовують застосування методу проектів у навчально-виховному процесі. На занятті використовується велика кількість інтерактивних вправ, які сприяють розвиткові професійної компетентності.

  2. Цієї осені на канікулярний час винесено багато роботи для педагогів у плані вивчення нових документів. Перекидаю посилання колезі-психологу нам теж не завадить такий тренінг.

  3. Обрана нестандартна форма проведення педагогічної ради дасть можливість активізувати творчий пошук учителів, перетворити педколектив на колектив однодумців, готових сприймати й упроваджувати інноваційні педагогічні технології. Дякую.

  4. На кожній педагогічній раді виносяться важливі питання освітнього процесу. Виступаючим хочеться креативно підійти до викладення свого питання. А тренінг, який пропонує автор публікації, є нестандартним способом проведення педради. Він дасть змогу залучити до обговорення всіх присутніх і отримати очікувані результати.