mail@urok-ua.com

Педагогічна рада з питання “Практична діяльність учителя початкової школи щодо забезпечення розвитку життєвих компетентностей молодших школярів”

Педагогічна рада з питання “Практична діяльність учителя початкової школи щодо забезпечення розвитку життєвих компетентностей молодших школярів”
Основним завданням сучасної школи є виховання компетентної особистості, яка володіє не тільки знаннями, професіоналізмом, великими, моральними якостями, але й уміє діяти адекватно у відповідних ситуаціях, застосовуючи знання і беручи на себе відповідальність за дану діяльність. Щоб стати компетентним в якомусь виді діяльності в майбутньому, треба сформувати «загальні компетенції» в школі, в різних видах діяльності, живучи повноцінним життям. Тому найважливішою цінністю стає виховання суспільства, яке здатне навчатися і розвиватися впродовж всього життя.

Вікно перегляду документа

  • : Ягупа Ірина Дмитрівна
  • : заступник директора з навчально-виховної роботи
  • : КУ Сумська ЗОШ №27
  • Практична діяльність учителя
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. На вчителя початкових класів покладена надважлива і відповідальна місія- закласти фундамен. Кажуть, що діти в майбутньому завжди стають схожими на свою першу вчительку. Тому саме ці вчителі є тим самим злом чи добром. Щоб діти оволоділи тими самими компетентностями вчителю самому постійно треба вчитись. Вчителька зібрала компактно все те, чим повинен володіти сучасний вчитель. Сподобались анкети.