mail@urok-ua.com

Перший урок на тему: “Здрастуй, школо!”

Перший урок на тему: “Здрастуй, школо!”
Розробка першого уроку ,завдяки якому учнi знайомляться зi школою, багатствами рiдноi краiни,; проявляють iнтерес до навколишнього свiту : розвивають своэ мислення та мовлення.Все це вiдбуваэться в iгровiй формi.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

  • : Хаванська Свiтлана Володимирiвна
  • : Вчитель початкових класiв
  • : Павлоградська ЗОШ №9
  • Перший урок в 1 кл
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Мені здається, що з усіх шкільних свят 1 вересня самий хвилюючий і довгоочікуваний день. За літо по школі встигають скучити і діти, і вчителі. А для першокласників цей день і зовсім особливий. Тому хочеться провести його цікаво і незабутньо. Ваш сценарій повністю підходить для цього. У ньому і цікаві вірші, і конкурси, і веселі герої. Сценарій хороший.

  2. Перший урок для першокласників – це свято знайомства з вчителем, свято певних сподівань та надій. Добре спланований урок, враховуючи все, і знайомство з учнями, з Батьківщиною, сюрприз для учнів, обіцянки школярів. Дякую за корисний матеріал! Натхнення Вам!

  3. Як і належить , у першому класі все відбувається з використанням наочності, ігрових моментів, сюрпризів. Перші знання діти здобувають в доступній для них формі, які сприяють розвитку пізнавального інтересу.