super@urok-ua.com

Перший урок на тему “З Україною в серці”

Автор матеріалу: Перший урок на тему “З Україною в серці”

Перший урок на тему “З Україною в серці”
Мета уроку: поглибити знання учнів про нашу державу – Україну; формувати національну свідомість школярів; розвивати пізнавальні інтереси учнів; виховувати любов до рідного краю, повагу до його історичного минулого і сучасного, шанобливе ставлення до символів держави; продовжувати вивчати історію рідного краю та його героїчне минуле; формувати громадянські якості: патріотизм, людяність, працьовитість. Закріплення знань про такі поняття та категорії,як народ, нація, держава, громадянин, громадянські права та обов’язки;зміцнення громадянських якостей учнів;

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

  • : Заярна Алла Федорівна
  • : Вчитель початкових класів
  • : Хрущівський НВК, Золотоніського району, Черкаської області
  • Перший урок з презентацією
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Для молодших школярів доступно і змістовно викладений тематичний матеріал. Діти формують уявлення про Україну,як святиню, красиву державу, рідну сторону, що потребує мужніх, вірних охоронців – воїнів. Тому хвилина мовчання за загиблими солдатами доречно вписується в розробку першого уроку. Виховний потенціал конспекту широкий.

  2. Вважаю, даний матеріал можна використовувати під час виховних заходів, його елементи – на різних предметах. Дітей змалечку привчають любити свій рідний край, Батьківщину. Сподобалась вікторина, конкурс “Дерево мудрості”. Урок супроводжує слайдова презентація з гарними краєвидами України, рідного селища.

  3. Конспект уроку продуманий. Видно, що вчитель опрацював багато матеріалів. Похвально, що зачепили питання рідного села Хрущівки (до речі, дуже гарна назва, згадую поезію Шевченка…). Невимушено піднята проблема Сходу. Проведена Вікторина «Чи знаєте ви Україну?». Матеріал використаю сама і рекомендую іншим!