mail@urok-ua.com

Сценарій до дня рідної мови. Конкурс – гра “Це моя Україна”

Мета: розширювати та поглиблювати знання про свою країну, розвивати прагнення бути свідомим громадянином України, виховувати любов до рідного краю,до рідного слова, до його традицій і обрядів, формувати високі громадянські якості: патріотизм, людяність, доброту, милосердя, працьовитість

Вікно перегляду документа

  • : Мовчан Оксана Іванівна
  • : вчитель української мови та літератури
  • : Першотравенська ЗОШ І-ІІІ ступенів Нікопольський район Дніпропетровська область
  • Сценарій до дня рідної мови
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Ваша робота є однією з кращих серед розміщених на сайті розробок. Так все продумано цікаво: і вдалі питання, і конкурси. Найголовніше, що діти не будуть сумувати на такому святі. Дякую.

  2. Сценарій до дня рідної мови дуже сподобався. Назви конкурсів інтригують, спонукають критично мислити. А застосування цікавих форм роботи демонструє систему роботи педагога. Так виховується любов до рідної мови. Дякую.

  3. Конкурсна програма має на меті виховувати любов до України. Сподобались назви конкурсів, які наводять на роздуми, зміст заходу навчає міркувати, доводити свою думку, формуються позитивні якості справжнього громадянина своєї країни.

  4. Оксана Іванівна, дуже сподобався ваш захід, сценарій методично – грамотно оформленний,цікаві форми роботи з учням просліджуються на протязі всього заходу. Розробку взяла собі в скарбничку.

  5. Креативний сценарій конкурсу – гри. Пасивні завдання чергуються з активними видами роботи. Учасники взаємодіють, узагальнюючи набуті знання з української мови. Позитивним є доповнення опису конкурсу з ілюстраціями для широкого розуміння і використання завдань.