mail@urok-ua.com

Конкурс “Розумники і Розумнички” до Дня рідної мови

Конкурс “Розумники і Розумнички” відповідає навчальній програмі і призначений для проведення у першому класі до Дня рідної мови. Основною метою цього заходу є розповісти дітям про історію походження цього свята, а також прививати любов і повагу до рідного слова.
Публікація супроводжується комп ютерною презентацією та роздатковим матеріалом для групової роботи учнів.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
118

3 коментарі

  1. Скільки є прекрасних та змістовних заходів, присвячених Дню рідної мови, що повністю відповідають вимогам сучасності. А Ваш захід є одним серед таких. Безліч цікавинок в матеріалі одразу привертають до себе увагу. День рідної мови – це одне з найкращих шкільних свят, і Ви гідно його представили увазі своїх колег. Також є корисним роздатковий матеріал. Розгадування кросвордів та ребусів – улюблені завдання моїх учнів. Ваші варіанти ребусів є також дуже цікавими. Презентація досконала, вона є прекрасним доповненням такого заходу. Дякую!

  2. Дуже гарний підібраний матеріал. Завдання дійсно посильні та цікаві для 1 класу. Ще велика вдячність колезі, що додала таку гарну презентацію, а також вмістила роздатковий матеріал. Тому вікторина повністю готова для проведення. Дякую за змістовну роботу.

  3. Як приємно писати відгуки про такі роботи, як ваша. Гарно, цікаво продуманий захід з чудовим вступом та завданнями для учасників. Презентація теж дуже гарна.