mail@urok-ua.com

Конкурс “Розумники і Розумнички” до Дня рідної мови

Конкурс “Розумники і Розумнички” відповідає навчальній програмі і призначений для проведення у першому класі до Дня рідної мови. Основною метою цього заходу є розповісти дітям про історію походження цього свята, а також прививати любов і повагу до рідного слова.
Публікація супроводжується комп ютерною презентацією та роздатковим матеріалом для групової роботи учнів.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Скільки є прекрасних та змістовних заходів, присвячених Дню рідної мови, що повністю відповідають вимогам сучасності. А Ваш захід є одним серед таких. Безліч цікавинок в матеріалі одразу привертають до себе увагу. День рідної мови – це одне з найкращих шкільних свят, і Ви гідно його представили увазі своїх колег. Також є корисним роздатковий матеріал. Розгадування кросвордів та ребусів – улюблені завдання моїх учнів. Ваші варіанти ребусів є також дуже цікавими. Презентація досконала, вона є прекрасним доповненням такого заходу. Дякую!

  2. Дуже гарний підібраний матеріал. Завдання дійсно посильні та цікаві для 1 класу. Ще велика вдячність колезі, що додала таку гарну презентацію, а також вмістила роздатковий матеріал. Тому вікторина повністю готова для проведення. Дякую за змістовну роботу.

  3. Як приємно писати відгуки про такі роботи, як ваша. Гарно, цікаво продуманий захід з чудовим вступом та завданнями для учасників. Презентація теж дуже гарна.