super@urok-ua.com

Планування фінансового життя з використанням наявних можливостей

Автор матеріалу: Планування фінансового життя з використанням наявних можливостей

Інтегрований урок з економіки та інформатики. Тема з економіки відображена в заголовку. Тема з інформатики: “Повторення роботи в табличному процесорі Excel. Створення та форматування таблиць. Робота з формулами.”

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Презентація до уроку

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Стильна презентація, вдала тема для уроку. Урок показався з перевагою до економіки, бо на слайдах хотілося б бачити зразок таблиці в екселі, очікувані результати. Дякую.

  2. Зацікавила в першу чергу тема розробки., а вже потім зрозуміла, що це цікаво і мені. А учням, я думаю, це необхідно знати. Ідучи у самостійне життя, вони повинні мати практичні навики. Така розробка, якраз те що треба. Хороша робота!

  3. Урок актуальний та цікавий поєднанням двох предметів. Домомагає підготувати учнів до дорослого життя,до ведення бюджету сім`ї. Цікаві форми роботи, словникова робота, практичні завдання із складання плану – все добре, доступно, корисно. Я би добавила мотивацію – навіщо учням вивчати цю тему і де вона знадобиться у житті. Мотивація – це не повідомлення теми, мети та завдань. Вибачте за зауваження. Думаю, урок буде корисним для Ваших колег. Дякую.

  4. Дякую автору за якісну та вдалу розробку інтегрованого уроку. Тема в наш час дуже актуальна і потрібна новому поколінню. Всі етапи уроку гармонійно поєднані, методологічно побудовані вірно, в результаті мета уроку виконана. Презентація є логічним доповненням до уроку.