Позакласний виховний захід у 2 – А класі на тему: ” Вода – це життя!”

Позакласний виховний захід у 2 – А класі на тему: ” Вода – це життя!”
Позакласний захід у вигляді подорожі краплинок зацікавить дитину по даній темі. Цей матеріал спрямований для створення сприятливих умов розвитку творчого потенціалу дитини, урізноманітнення форм і методів навчання.

Виховний захід

Вікно перегляду документа

 

 • : Хрипко Наталя Володимирівна
 • : Вчитель початкових класів
 • : Комунальний заклад «Тернівська загальноосвітня школа I – III ступенів №5 Тернівської Міської Ради Дніпропетровської області»
 • Позакласний захід Вода це життя
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

 1. Про Вашу роботу є багато хороших та об*єктивних відгуків. Можу додати, що робота є корисною та цікавою. Ідея із краплинками – це ще одна ознака високого рівня творчості вчителя. Дякую!

 2. В даній розробці було розглянуте значення води в природі і в житті людини; виділені екологічні проблеми і способи охорони води; розвивалось мовлення, увага; виховувалось дбайливе ставлення до води, до водойм, бажання економити воду. Корекція мислення, уваги, пам’яті.Вчитель на стільки творче підійшла до розробки даного заходу,що його хочеться перечитувати раз за разом.
  Особливо сподобалось розробка “Плану подорожі”,

 3. Цікавий матеріал,що відповідає віковим особливостям молодших школярів та зацікавлює вивчати і берегти природу. Дякую.

 4. Захоплює план подорожі краплинки, імена краплинок дібрано тематичні. Кожна краплинка відповідає за певне завдання та сприяє розвитку пізнавальних здібностей дитини. Захід формує бережливе відношення до води. Було дуже цікаво! Дякую!

 5. Дійсно продуманий конспект заняття, все, що можливо знайти про воду – є у ньому. Цікаво, емоційно(як берегти воду), корисно. Подобається, як вчитель підійшов до теми позакласного заходу. До речі, в одній статті знайшла гарний матеріал “Кольорові рибки!”, можна додати до конспекту.

 6. Ефективно до теми заходу підібрано провідні елементи подорожі – краплинки. Невимушено діти проходять завдання і здобувають знання та навички, розвиваються. Сподобалося питання Краплинки – Цікавинки про те, в яких казках зустрічається жива вода. Учасники встигли побувати в ролі рятівників, повідомивши,як берегти воду.