mail@urok-ua.com

Позакласний захід до дня закоханих

Своєю роботою я намагалася розповісти про історію виникнення свята, його символи і традиції; ознайомити з відомими людьми, для яких кохання є головним в житті; спробувати сказати про кохання різними мовами; залучити до проведення свята учнів різних уподобань й поглядів; виховувати повагу і толерантність до інших людей, показати важливість почуття кохання у долі будь-якої людини, прищеплювати естетичний смак, культуру зв’язного мовлення: логічність, послідовність, емоційність. Слайди презентації підібрані згідно тексту ведучих.

Позакласний захід

Вікно перегляду документа

Презентація до заходу

Вікно перегляду презентації

  • : Назаренко Тетяна Василівна
  • : вчитель зарубіжної літератури і російської мови
  • : Богодухівська гімназія №1
  • Позакласний захід до дня закоханих
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Робота вчителя дуже зацікавила, тому я із справжнім задоволенням запропоную своїм учням відтворити свято за поданою розробкою. Презентація є чудовим доповненням до заходу. Дякую за хороші ідеї!

  2. Захід знайомить учнів із історією виникнення свята закоханих, його атрибутами. Сподобалось освідчення у коханні на мовах різних народів, музичний матеріал. Свято заплановане по частинах, слайдова презентація допомагає створити яскраву атмосферу.

  3. У цій розробці я вбачаю, в першу чергу, мудрість і досвідченість самого автора. Це свято у нашій країні швидко стало популярним, але і швидко втратило свою особливість, перетворюється на дарування банальних вітальних лестівкок один одному. Учитель намагається донести до учнів красу почуття, вміння проявляти його, не розкидатися гучними словами про кохання. Хороша робота!