Позакласний захід Літературний салон «Сторінками поезій поетів «срібного століття»

Автор публікації
Автор матеріалу: Позакласний захід Літературний салон «Сторінками поезій поетів «срібного століття»
Посада: вчитель зарубіжної літератури
Місце роботи: Корецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Корецької міської ради Рівненської області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Борис Пастернак писав, що поезія завжди залишається висотою, вищою за будь-які Альпи, висотою, що валяється під ногами, отож треба тільки нахилитися, щоб її побачити і підібрати з землі. Завдання позакласного заходу – розповісти глядачам про зламані долі поетів «срібного століття» так, щоб чуже горе ми відчули як своє. Адже від потрясінь, від переживань душа
людини «дорослішає», зростає та очищається.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Саме такі позакласні заходи стимулюють школярів до вивчення зарубіжної літератури, мають емоційний, спонукальний ефект. Такі форми проведення потрібні. Адже у старших класах формуються критерії оцінки прочитаних творів. Розробка сподобалася, дякую.

  2. Можу погодитись із відгуком Наталії Вихрист про Вашу розробку. Дуже цікаво мотивувати інших вивчати творчість письменників завдяки наведенню цікавих фактів про письменників, їхніх досягнень тощо. Дякую!

    1. Можу погодитись із відгуком Наталії Вихрист про Вашу розробку. Дуже цікаво мотивувати інших вивчати творчість письменників завдяки наведенню цікавих фактів про них, їхніх досягнень тощо. Дякую!

  3. Дякую за роботу. Як на мене, то одна з кращих розробок на цьому сайті. Обожнюю поетів “срібної доби”, і вам валося їх відкрити. Та коментуючи публікацію, завжди намагаюся дати якусь пораду: можливо, навіть собі, якби проводила такий захід. Так от: у мене групи літературознавців ще й доводили, чим їх поет цікавіший, чому саме його треба читати.Це змушує учнів уважніше слухати інших.

  4. Дякую Наталії Петрівні за можливість побувати у літературному салоні! Вдало підібраний поетичний матеріал, музичні хвилинки наповнюють поетичну зустріч незвичайною атмосферою. Захід духовно збагачує юні особистості.

  5. Наталіє Петрівно! Тема, яка розкрита у позакласному заході, дуже актуальна. Ваше дослідження можно використати і в навчальному процесі. Діти будуть активно брати участь, цитувати вірші, доводити свої думки. Успіхів вам!