mail@urok-ua.com

Позакласний захід Літературний салон «Сторінками поезій поетів «срібного століття»

Борис Пастернак писав, що поезія завжди залишається висотою, вищою за будь-які Альпи, висотою, що валяється під ногами, отож треба тільки нахилитися, щоб її побачити і підібрати з землі. Завдання позакласного заходу – розповісти глядачам про зламані долі поетів «срібного століття» так, щоб чуже горе ми відчули як своє. Адже від потрясінь, від переживань душа
людини «дорослішає», зростає та очищається.

 • : Степчина Наталія Петрівна
 • : вчитель зарубіжної літератури
 • : Корецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Корецької міської ради Рівненської області
 • Позакласний захід Літературний салон ...
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(4 оцінки. Рейтинг публікації: 4 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
85

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

 1. Дякую за роботу. Як на мене, то одна з кращих розробок на цьому сайті. Обожнюю поетів “срібної доби”, і вам валося їх відкрити. Та коментуючи публікацію, завжди намагаюся дати якусь пораду: можливо, навіть собі, якби проводила такий захід. Так от: у мене групи літературознавців ще й доводили, чим їх поет цікавіший, чому саме його треба читати.Це змушує учнів уважніше слухати інших.

 2. Дякую Наталії Петрівні за можливість побувати у літературному салоні! Вдало підібраний поетичний матеріал, музичні хвилинки наповнюють поетичну зустріч незвичайною атмосферою. Захід духовно збагачує юні особистості.

 3. Наталіє Петрівно! Тема, яка розкрита у позакласному заході, дуже актуальна. Ваше дослідження можно використати і в навчальному процесі. Діти будуть активно брати участь, цитувати вірші, доводити свої думки. Успіхів вам!