mail@urok-ua.com

Позакласний захід з музичного мистецтва “Мандрівка музичною Європою” (рос.мов.)

А ви любите мандрувати? Чи хотіли б ви здійснити незвичайну мандрівку – побачити країни Європи крізь музичний калейдоскоп? Якщо так, то приєднуйтесь, приготуйте гарний настрій, щирі посмішки. Яскраві емоції та враження вас вже чекають!
Пропонуємо вам позакласний захід з музичного мистецтва для учнів 6-7 класів “Мандрівка музичною Європою”, де на вас чекають співуча Україна, грандіозна Німеччина, зачарована Австрія, казкова Норвегія, чарівна Франція та соняшна Італія зі своїми музичними сюрпризами!
(Позакласний захід російською мовою, додається посилання на презентацію до заходу).

Позакласний захід

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Вечір “живої” музики не може не зацікавити присутніх. Музика нас супроводжує все життя. Світлана Миколаївна вдало поєднала музичний матеріал з пізнавальним. Доречним є посилання на інтернетджерело.Дякую за творчу роботу.

    1. Дякую за інтерес до моїх доробок. Ще більше натхення з’являється, яке буду втілювати в нові творчі ідеї 🙂

  2. Залюбки мандрувала разом з вами музичною Європою. Дуже цікавий гарний захід. Обов’язково проведу з своїми учнями. Дякую за роботу та за ідею, бо за таким зразком можна й інші заходи розробити.

    1. Дякую за відгуки! Сподіваюся, що мої доробки стануть у пригоді іншим на шляху відкриття дітям світу музичних див. Творчих усім успіхів! 😉