mail@urok-ua.com

Презентація Брейн – ринг “Торкну вустами мовний колос” для вчителів української мови

Саме використання інтерактивних технологій на уроках української мови та літератури найбільш повно забезпечує комфортні, безконфліктні й сприятливі умови розвитку учнів, всебічно реалізує їх природний потенціал, виховує особистість, здатну до самоосвіти, саморозвитку, самовдосконалення. Саме тому так важливо викоритсовувати кожну можливість, аби забезпечити гарний настрій учням та результат учителеві.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Урок з використанням ІКТ завжди дуже цікавий учням, адже на ньому вони активізують у повній мірі власні можливості та мозкову діяльність. Тема заходу дуже цікава – про багатства рідної мови. Дякую.

  2. Дякую за такі чудові коментарі! Дійсно, час не стоїть на місці і вимагає від сучасного вчителя творчості та наснаги на створення нових неординарних завдань. Бажаю всім невичерпного натхнення. Плекайте нашу українську мову, діліться знаннями з учнями та отримуйте насолоду від своєї праці! Бажаю вам усього найкращого!
    З повагою автор розробки

  3. Напрацювання багатогранне. Сама назва презентації є креактивною, одразу привертає до себе увагу. Робота у формі брейн-рингу значно більше зацікавлює дітей до навчальної діяльності, ніж інші види роботи. Таким чином можна легко активізувати роботу класу. Презентація дуже гарна та корисна, має красиве патріотичне оформлення. Слайди відображають поставлені завдання перед командами учасників. Фон доволі приємний для сприйняття, шрифт чіткий, а сама інформація повністю доступна для сприйняття. Автором публікації добре продумано всі завдання роботи. Мені сподобались усі конкурси . Чудова розминка, гарна робота з фразеологізмами, з народною мудрістю (конкурс “Всезнайка”), з антонімами. Доволі хорошими є конкурси на спрямування інтелектуального розвитку: “Бліц-турнір”, “Я-редактор”. Інтерактивні технології сприяють розвиткові особистості, здатної до самовдосконалення. Дякую!

  4. Чудова презентація! Красивий фон, чіткий і великий шрифт, ефектна анімація.А від завдань я взагалі у захваті!Презентація чудово підійде для закріплення вивченого матеріалу

  5. Прекрасна розробка, дуже сподобалась, мабуть, дітям такий конкурс набагато краще для закріплення вивченого матеріалу, ніж звичайний урок. Вчитель – молодець!