Презентація до турніру мовознавців “Чи знаєш ти рідну мову?” та презентація до уроку перевірки знань з теми “Прикметник” з української мови

Автор публікації
Автор матеріалу: Презентація до турніру мовознавців “Чи знаєш ти рідну мову?” та презентація до уроку перевірки знань з теми ...
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Львівський НВК

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Мовознавчий турнір “Чи знаєш ти рідну мову?” та перевірка знань з теми “Прикметник” допоможуть учителеві викликати інтерес учнів до рідної мови, поглибити та визначити рівень знань.

Вікно перегляду презентації

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Запропонований матеріал сподобався, візьму собі на замітку для використання на практиці. Презентація містить анімацію, яка зацікавлює учнів ; знання теоретичного матеріалу перевіряється в цікавій, доступній формі.

  2. Людмило Миколаївно! Вітаю! Перша презентація – все чудово. Можливо, варто зменшити анімаційні переходи – тратимо час! Друга презентація допомагає узагальнити вивчене та попрацювати над змістовними завданнями мовленнєвого характеру. Дякую та бажаю успіхів!

  3. Конкурсні завдання мовознавчого турніру викликають пізнавальний інтерес до вивчення рідної мови. Презентацію створено креативно, використовувалися живі ілюстрації. фотографії. Поглибити та систематизувати мовленнєві знання допоможе презентація ” Прикметник”. Дякую.