super@urok-ua.com

Презентація до уроку української мови для 3 класу з розвитку зв’язного мовлення на тему: “МАЙСТЕРНЯ СЛОВА. Сладання пиcьмових запрошень і привітань. Написання власної листівки.”

Автор матеріалу: Презентація до уроку української мови для 3 класу з розвитку зв’язного мовлення на тему: “МАЙСТЕРНЯ СЛОВА. Сладанн...

Презентація до уроку української мови для 3 класу з розвитку зв’язного мовлення на тему:” МАЙСТЕРНЯ СЛОВА.Сладання пиcьмових запрошень і привітань.Написання власної листівки.”
Презентація допоможе учням підійти творчо до виконання поставлених на уроці завдань, навчить підбирати привітання для вчителя чи захисника Вітчизни, другові чи,навіть, незнайомій людині.
В цей день лише для тебе
Сміється сонце з неба,
І ніжно пахнуть квіти,
Його теплом зігріті,
А котик походжає,
Тобі добра бажає.

Вікно перегляду презентації

  • : Зозуля Ніна Валеріївна
  • : Вчитель початкових класів
  • : Спеціалізована школа з поглибленим вивченням суспільно-гуманітарного циклу №43 "Грааль" у м.Києві
  • Презентація до уроку української мови
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Презентація до уроку розвитку зв*язного мовлення допоможе унаочнити інформацію та зацікавити учнів темою. Вміння складати запрошення, підписувати вітальні листівки є важливим. Гарним доповненням був би конспект. Дякую.

  2. Ніна Валеріївна нас люб’язно запросила до майстерні слова. За допомогою ілюстраційного матеріалу представлено зразки вітальних листівок , які створюють неповторний святковий настрій. Практична спрямованість уроку обов’язково дасть свої результати. Дякую.