mail@urok-ua.com

Презентація, конспект, картка та листівка до уроку з розвитку зв’язного мовлення для 3 класу на тему:” МАЙСТЕРНЯ СЛОВА. Сладання письмових запрошень і привітань. Написання власної листівки.”

Презентація, конспект, картка та листівка до уроку з розвитку зв’язного мовлення для 3 класу на тему:” МАЙСТЕРНЯ СЛОВА. Сладання письмових запрошень і привітань. Написання власної листівки.”
Мета уроку знайомити учнів із видами листівок та основними правилами їх оформлення, пригадати значення слів адреса, адресат і адресант, збагачувати словниковий запас новими словами; формувати уміння аналізувати тексти запропонованих листівок-привітань , записок та писати власні, навички використання звертань, слів ввічливості; розвивати увагу, пам’ять, логічне мислення та зв’язне мовлення, творчі здібності учнів; виховувати любов до нароних традицій, мовленнєву культуру, охайність писемного мовлення та інтерес до наслідків власної праці, повагу до інших.

Конспект уроку

Презентація

Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
2
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
Презентація та конспект уроку з розвитку зв’язного мовлення для учнів 3 класу Тема: Фантастичний свiт дитячих мрiй Марфи Тимченко... Урок розвитку зв'язного мовлення для учнів 3 класу .Тема: Фантастичний свiт дитячих мрiй Марфи Тимченко".Мета : вчити учнів «читати» картини художниці...
Конспект інтегрованого уроку з українознавства, літературного читання та образотворчого мистецтва. Урок – проект. Моя мала батьківщина.... Дана робота містить краєзнавчий матеріал про трипільську культуру, історію походження рідного міста Тальне Черкаської області, яку можна використовува...
Конспект уроку з української мови для 3-го класу на тему “Закінчення слова” ​Конспект уроку + презентація на тему "Поняття про закінчення слова. Роль закінчення як частини слова, за допомогою якої змінюється форма слова. Закін...
544

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

  1. Урок зацікавлює своїм змістом, фото допомагають краще уявити перебіг роботи. Вчитель використовує ряд методів, прийомів, які допомагають створити власний шедевр на кінець уроку. Присутній міжпредметний зв*язок з трудовим навчанням.

  2. Я думаю, що для учнів саме слово “лист”, “листівка” в паперовому вигляді- це вже щось нове. Матеріал багатий на інформацію, велика і змістовна словникова робота. Зрозуміла покрокова інструкція з переліком свят і, як логічне завершення- творча робота- листівка. Все чудово.

  3. Урок змістовний, цікавий, насичений різноманітними вправами, які сприяли засвоєнню учнями понять адреса, адресат і адресант. Учні вправляються у написанні власних листівок. Вчитель проводить цікаві творчі завдання, спонукає учнів використовувати слова, які вивчили у мовленні. Впевнена, учні залюбки працювали на такому уроці.