mail@urok-ua.com

Презентація, конспект, картка та листівка до уроку з розвитку зв’язного мовлення для 3 класу на тему:” МАЙСТЕРНЯ СЛОВА. Сладання письмових запрошень і привітань. Написання власної листівки.”

Презентація, конспект, картка та листівка до уроку з розвитку зв’язного мовлення для 3 класу на тему:” МАЙСТЕРНЯ СЛОВА. Сладання письмових запрошень і привітань. Написання власної листівки.”
Мета уроку знайомити учнів із видами листівок та основними правилами їх оформлення, пригадати значення слів адреса, адресат і адресант, збагачувати словниковий запас новими словами; формувати уміння аналізувати тексти запропонованих листівок-привітань , записок та писати власні, навички використання звертань, слів ввічливості; розвивати увагу, пам’ять, логічне мислення та зв’язне мовлення, творчі здібності учнів; виховувати любов до нароних традицій, мовленнєву культуру, охайність писемного мовлення та інтерес до наслідків власної праці, повагу до інших.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Урок зацікавлює своїм змістом, фото допомагають краще уявити перебіг роботи. Вчитель використовує ряд методів, прийомів, які допомагають створити власний шедевр на кінець уроку. Присутній міжпредметний зв*язок з трудовим навчанням.

  2. Я думаю, що для учнів саме слово “лист”, “листівка” в паперовому вигляді- це вже щось нове. Матеріал багатий на інформацію, велика і змістовна словникова робота. Зрозуміла покрокова інструкція з переліком свят і, як логічне завершення- творча робота- листівка. Все чудово.

  3. Урок змістовний, цікавий, насичений різноманітними вправами, які сприяли засвоєнню учнями понять адреса, адресат і адресант. Учні вправляються у написанні власних листівок. Вчитель проводить цікаві творчі завдання, спонукає учнів використовувати слова, які вивчили у мовленні. Впевнена, учні залюбки працювали на такому уроці.