mail@urok-ua.com

Конспект уроку з української мови для 2 класу на тему “Урок розвитку мовлення. Казка про сонечко”

На цьому уроці метою було показати, що саме образна пам’ять штучно доповнює інформацію до повноцінного образу. Якщо учень зумів уявити – значить пам’ятає. З’являється здібність відтворювати інформацію через будь-який проміжок часу. Активно використала метди ейдетики. Метод піктограм – це метод «малювання» вірша. Кожне слово зображуємо за допомогою символів, які діти підбирають самостійно. Метод «спирання на картинку» використала при вивченні правопису словникових слів, слів з ненаголошеними – е, – и. Ігри «Малюємо картину» та «Пишемо вірш» допомагає суттєво розвинути образну пам’ять дітей. Для розвитку уяви дуже зручно при складанні загадок використовувати таблиці – опори. Складаючи загадку, треба звернути увагу дітей, що відмінності потрібно шукати важливі, істотні, а не просто будь-які.
Використання кінетичної пам’яті під час декламування вірша допомагає зняти тривогу, невпевненість у своїх силах під час відтворення вивченого. Під час заучування напам’ять метод «оживлення» допомагає дітям досить швидко впоратись із завданням, не викликаючи ніякого дискомфорту. Адже кінетична пам’ять у дітей молодшого шкільного віку розвинена дуже добре.

Вікно перегляду документа

 

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. На етапі мотивації навчальної діяльності вчитель запропонував забагато вправ для виконання і цим перенасичив урок, а це значить, що повідомлення теми і мети відбулося з запізненням. Вчитель не розпланував правильно всі етапи уроку.

  2. Супер-урок ! Те, що треба для 2 класу. Сучасний, цікавий, інтерактивний. Гарна наочність. Подобається, що діти протягом всього уроку залучаються до спільної діяльності. Дякую.