Конспект уроку з української мови для 2 класу на тему “Урок розвитку мовлення. Казка про сонечко”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з української мови для 2 класу на тему “Урок розвитку мовлення. Казка про сонечко”
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Сем`янівський НВК

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

На цьому уроці метою було показати, що саме образна пам’ять штучно доповнює інформацію до повноцінного образу. Якщо учень зумів уявити – значить пам’ятає. З’являється здібність відтворювати інформацію через будь-який проміжок часу. Активно використала метди ейдетики. Метод піктограм – це метод «малювання» вірша. Кожне слово зображуємо за допомогою символів, які діти підбирають самостійно. Метод «спирання на картинку» використала при вивченні правопису словникових слів, слів з ненаголошеними – е, – и. Ігри «Малюємо картину» та «Пишемо вірш» допомагає суттєво розвинути образну пам’ять дітей. Для розвитку уяви дуже зручно при складанні загадок використовувати таблиці – опори. Складаючи загадку, треба звернути увагу дітей, що відмінності потрібно шукати важливі, істотні, а не просто будь-які.
Використання кінетичної пам’яті під час декламування вірша допомагає зняти тривогу, невпевненість у своїх силах під час відтворення вивченого. Під час заучування напам’ять метод «оживлення» допомагає дітям досить швидко впоратись із завданням, не викликаючи ніякого дискомфорту. Адже кінетична пам’ять у дітей молодшого шкільного віку розвинена дуже добре.

Вікно перегляду документа

 

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. На етапі мотивації навчальної діяльності вчитель запропонував забагато вправ для виконання і цим перенасичив урок, а це значить, що повідомлення теми і мети відбулося з запізненням. Вчитель не розпланував правильно всі етапи уроку.

  2. Супер-урок ! Те, що треба для 2 класу. Сучасний, цікавий, інтерактивний. Гарна наочність. Подобається, що діти протягом всього уроку залучаються до спільної діяльності. Дякую.