mail@urok-ua.com

Презентація “Імідж сучасного вчителя”

Педагоги – одна з найважливіших частин української інтелігенції,
яка дієво впливає на формування нації, її наймолодшої частини – дітей.
Виховна робота вчителів має протистояти натиску масової «культури»
низького ґатунку, а фактично – безкультур’я. Відтак, сучасний вчитель далеко не тільки урокодатель, це фахівець з широким спектром вмінь, здібностей і соціальних ролей. Не секрет, що раніше непорушний авторитет педагога втрачає свою стійкість, і вчителю, добре це чи погано, доводиться багато працювати над собою, щоб заслужити довіру дітей, батьків,тобто дотримуватись певного іміджу.

Вікно перегляду презентації

  • : Сидоренко Лариса Володимирівна
  • : Директор школи
  • : Підстепнянська загальноосвітня школа і ступеня
  • Імідж сучасного вчителя
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Без сумнівів, до сучасного вчителя багато вимог. Кожній людині потрібно постійно над собою працювати, самовдосконалюватися, а тим більше – учителям. Дякую за висвітлене питання! Візьму до уваги!

  2. Відгуки Наталії Вихрист, безперечно, є вичерпними. Хочу додати, що робота одразу зацікавила, тому із задоволенням ознайомилась із запропонованим матеріалом, адже тут є на що звернути увагу. Дякую!

  3. Матеріал гарний, цікавий. Можна скористатися при нагоді. Але щодо вимог до презентації, треба звернути увагу на шрифти та колір. Адже робота для колег, тут треба бути уважнішим. Це теж працює на імідж. Дякую.

  4. Автор вдало зробила екскурс в недалекі ще часи і представила імідж радянського вчителя та порівняла його із сучасним. Має місце понятійна робота з термінами, названі складові іміджу, важливі якості сучасного педагога, приділена увага як зовнішньому, так і внутрішньому проявам іміджу. Тема актуальна, тому, що тільки сучасний, привабливий та цікавий вчитель може навчати сучасних дітей. На це звернуто особливу увагу.

  5. Дякую автору за інноваційне трактування питання щодо формування іміджу сучасного вчителя. Позитивним є історіографічний підхід до висвітлення питання. Мені також імпонує узагальнений образ сучасного вчителя.