mail@urok-ua.com

Презентація інтегрованого уроку математики навколишнього світу та історії «Округлення десяткових дробів»

Закріпити знання алгоритму округлення десяткового дробу до повного розряду; відпрацювати навички розв’язування задач, що передбачають застосування округлення чисел. Розширити і поглибити знання одразу з кількох предметів. Оновити і розширити зміст навчання, активізувати навчально-пізнавальну діяльність учнів на уроці.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Разом інтегровані уроки навколишній світ, математика та історія спрямовані не тільки на відпрацювання обчислювальних навичок, а й несуть пізнавальну спрямованість. Такі заняття сприяють запам’ятовуванню проти бажання, оскільки учень зацікавлений змістовною складовою матеріалу. Із задоволенням переглянула Вашу презентацію, дуже пізнавальна і цікава.

  2. Наталія Антонівна зробила просто неймовірне поєднання математики та історії! На такому уроці учні зможуть закріпити знання алгоритму округлення десяткового дробу до повного розряду; відпрацювати навички розв’язування задач, що передбачають застосування округлення чисел. Розширити і поглибити знання одразу з кількох предметів. Оновити і розширити зміст навчання, активізувати навчально-пізнавальну діяльність учнів на уроці.