mail@urok-ua.com

Презентація “Креативні форми та методи навчання на уроках української мови та літератури”

У презентації подано теоретичний матеріал щодо креативних форм та методів начання. Опрацювання цього матеріалу допоможе вчителям зробити урок більш цікавим, а навчання – більш ефективним та якісним за рахунок розвитку творчого потенціалу учнів.

Презентація

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
3334

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Цікава презентація коротких теоретичних відомостей з теми “Креативні форми та методи навчання” не тільке допоможе швидко ознайомитись з деякими формами та методами роботи, що розвивають креативне мислення учнів, а й дасть загальне уявлення про те , що це за методи і як ними користуватись . Дякую автору за підготовку такого актуального в наш час матеріалу.

  2. Запропоновані креативні методи допоможуть раціонально поєднати словесніі практичні методи навчання, сприятимуть розвитку пізнавального інтересу. Сподобалась різноманітність методів навчання, змістовність слайдів. Дякую!

  3. Презентація Наталії Олександрівни – теоретичне підгрунтя для роботи творчого вчителя. Не можу сказати , що дізналась щось нове. Швидше відновила у пам’яті відоме з курсу ейдетики. І все ж раджу матеріал тримати під рукою.