mail@urok-ua.com

Презентація – Просвітницька година методиста “Форми та методи інтерактивного навчання. Кейс-метод”

Методична розробка дасть можливість педагогічним працівникам підвищити рівень науково-методичної підготовки, удосконалити педагогічну майстерність, професійну компетентність. Використання інтерактивного навчання дозволяє значно збільшити відсоток засвоєння інформації (до 90 %); навчання орієнтоване, на відміну від традиційного, не тільки на засвоєння знань, але й на розуміння, застосування, аналіз, синтез, оцінювання.

Презентація

Закрити

Вступіть до нашої спільноти на Facebook

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
96

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

  1. Дійсно, кейс-метод набуває все більшої популярності серед сучасних педагогів, адже це метод ,що допоможе учневі розвивати свої творчі здібності та вчитись креативно мислити. Можна сказати, що це одна зі ступенів на шляху до інтегрованих уроків. Гадаю, що Ваша презентація стане у нагоді вчителям, котрі ще не знайомі з цим методом. Я сама нещодавно познайомилася з ним і захопилася настільки, що бажаю якомога більше працювати з кейс-уроками. На даний момент маю 2 авторські розробки таких уроків, проте зупинятись на досягнутому зовсім не бажаю. Думаю,що аби Ви навели приклади використання кейс-методу під час уроку, презентація була б дещо цікавішою. Але однаково Ваша презентація є змістовною та презентує ґрунтовні теоретичні знання. Бажаю Вам творчих успіхів!

  2. Даний метод активно сьогодні використовуєть, тому що відповідає потребам часу.Ми на шляху Нової української школи. Ви зробили кропітку теоретичну роботу, цікаво та змістовно презентували нам у презентації, хотілося б практичних прикладів. Дякую за змістовну презентацію