mail@urok-ua.com

Презентація – Просвітницька година методиста “Форми та методи інтерактивного навчання. Кейс-метод”

Методична розробка дасть можливість педагогічним працівникам підвищити рівень науково-методичної підготовки, удосконалити педагогічну майстерність, професійну компетентність. Використання інтерактивного навчання дозволяє значно збільшити відсоток засвоєння інформації (до 90 %); навчання орієнтоване, на відміну від традиційного, не тільки на засвоєння знань, але й на розуміння, застосування, аналіз, синтез, оцінювання.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Кейс-технологія стає однією з перспективних технологій навчання. Адже, кейс-уроки – це інноваційний підхід у навчанні, тому що саме таким чином вирішується головна проблема закладів: як поєднати теорію з практикою і знання з компетенціями. Отже, кейс-метод формує позитивну мотивацію до навчання, зменшує пасивних і невпевнених у собі учнів, і дає самому вчителю самовдосконалюватися. Дякую.

  2. Дійсно, кейс-метод набуває все більшої популярності серед сучасних педагогів, адже це метод ,що допоможе учневі розвивати свої творчі здібності та вчитись креативно мислити. Можна сказати, що це одна зі ступенів на шляху до інтегрованих уроків. Гадаю, що Ваша презентація стане у нагоді вчителям, котрі ще не знайомі з цим методом. Я сама нещодавно познайомилася з ним і захопилася настільки, що бажаю якомога більше працювати з кейс-уроками. На даний момент маю 2 авторські розробки таких уроків, проте зупинятись на досягнутому зовсім не бажаю. Думаю,що аби Ви навели приклади використання кейс-методу під час уроку, презентація була б дещо цікавішою. Але однаково Ваша презентація є змістовною та презентує ґрунтовні теоретичні знання. Бажаю Вам творчих успіхів!

  3. Даний метод активно сьогодні використовуєть, тому що відповідає потребам часу.Ми на шляху Нової української школи. Ви зробили кропітку теоретичну роботу, цікаво та змістовно презентували нам у презентації, хотілося б практичних прикладів. Дякую за змістовну презентацію