mail@urok-ua.com

Просвітницька година з елементами тренінгових вправ “Життю-так! тероризму-ні!”

Актуальна тема в сучасному світі! Просвітницька година була проведена з метою сформувати в учнів поняття усвідомленого розуміння сенсу життя , його унікальності, цінності, значущості для людини; розкрити поняття «тероризм», «терористи», «терористичні акти» «терологія» ; ознайомити учнів з основними правилами поведінки при захопленні заручників;виховувати спостережливість, рішучість, щоб під загрозу не поставити власну безпеку і безпеку інших людей; не впадати в паніку; вміти захистити себе, інших людей;сформувати навички безпечної поведінки у випадках загрози тероризму.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. За допомогою тренінгових завдань формуються навички безпечної поведінки учнів. Важлива роль на цьому занятті належить методичному забезпеченню. Така робота сьогодні вкрай є необхідною. Дякую.

  2. Ми завжди наголошуємо нашим учням на тому, що життя – це найвища цінність на Землі, саме тому ми маємо його берегти і проявляти людяність у всьому. Сподобались тренінгові завдання, які вважаю ефективними. Дякую!

  3. Тема тренінгу актуальна. А використані Вами інноваційні технології сприятимуть активізації діяльності і підвищать ефективність роботи. При цьому відбувається активне спілкування та обговорення проблеми, яка є однією із головних глобальних загроз людства.