Презентація на тему: “Хліб – усьому голова” (літературне читання, 2 клас)
Місце роботи: Криворізька гімназія № 91
Презентація на тему: “Хліб – усьому голова” (літературне читання, 2 клас)
Тамара Коломієць. Хліб. Дмитро Павличко. Де найкраще місце на землі.
Урок літературного читання , 2 клас.
Хліб, сіль на вишитому рушнику — символ гостинності українського народу.Кажуть у народі правдиві слова: *Хліб-годувальник —усьому голова». Тисячі років минуло з того часу, як людина почала вживати хліб.
Не завжди щастило нашим пращурам на полюванні. Щоб угамувати голод, вони їли зерна дикорослих рослин. Згодом зерна почали розмочувати у воді, подрібнювати на камені. Минуло ще багато років, і люди навчилися випікати на розпечених каменях прісні коржі. Це і був перший хліб.
Від темної, твердої, з кам’яною пилюкою паляниці до випеченого пухкого хліба — калача, короваю минуло тисячі років. За цей час у різних країнах світу хлібороби навчилися виготовляти з диких, зернових рослин величезну кількість хлібних виробів — близько 800 видів. Тому вчитель на уроці прищеплює любов учнів до хліба, ознайомлює дітей з історією, навчає дітей поважати тяжку працю хдіборобів.
Презентація в основному розкриває хід уроку. Поради: звертати увагу на естетичне та технічне оформлення, перевіряти текст (помилки на слайдах №№: 14, 15, 17, 18 тощо), розміщувати портрети письменників. Дякую.
Олено Анатоліївно! Вітаю. Презентацію вважаю корисною. Вона ілюструє конспект уроку літературного читання в 2 класі, представляє чітку послідовність етапів уроку. Як на мене, треба попрацювати над дизайном слайдів, привести у відповідність шрифт, єдність кольорів для заголовків, питань тощо(після заголовків крапка не ставиться). Успіхів!
Здавна в Україні вирощували хліб, шанували, називали його святим. Хліб на столі — символ добробуту й гостинності. У народі завжди казали: «Хліб — усьому голова». Ваша розробка дуже цікава, містить безліч ігор та завдань. Дякую!
Барвиста, насичена інформацією презентація, хороше доповнення до уроку, адже має вміщенн картинки, які допоможуть активізувати зорове сприйняття. Із зазначеноих вправ видно, що урок насичений, завдання підібрані цікаві, відповідно вікові учнів.