mail@urok-ua.com

Презентація на тему “Іменник”

Дана презентація розроблена відповідно до теми і враховуючи вікові особливості учнів.

На уроці використовуються інноваційні методи навчання, таблиці та підручник , як супроводження вивчаємого матеріалу, як засіб організації активної роботи . Використання цих методів було направлено на підтримку пізнавальної активності протягом всього уроку.

Всі етапи між собою упорядковані. Матеріал взагалі сприяє кращому засвоєнню знань і підвищує мотивацію до предмета. В сі методи , форми і засоби помагають здійснити задачі та мету уроку.

 

 • : Тума Тетяна Валентинівна
 • : Вчитель початкових класів
 • : Курахівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
 • Презентація на тему Іменник
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(3 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
3568

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

 1. Як кажуть в народі: “Краще один раз побачити, ніж сто раз почути!”. Сучасний вчитель не може на уроці лише говорити, розповідати і показувати новий матеріал “на пальцях”. Нам слід йти в ногу з часом і використовувати мультимедійні засоби, що полегшать процес навчання. Тож дякую автору презентації за те, що поділилася власною наробкою!

 2. Ця презентація розроблена з творчим підходом, зі своєю родзинкою. Урок видно з презентації був продуктивним, всі етапи продумані, використані різні елементи освітніх технологій. Завдання цікаві та відповідають віковим особливостям.

 3. Подорожуючи сторінками мовного журналу, я захопилася цікавими видами роботи. Для кращого запам’ятовування правил учитель використала ілюстраційний матеріал. Відбувається активна зміна завдань, це дозволяє забезпечити творчий навчальний процес. Дякую.