Презентація на тему “Іменник”

Дана презентація розроблена відповідно до теми і враховуючи вікові особливості учнів.

На уроці використовуються інноваційні методи навчання, таблиці та підручник , як супроводження вивчаємого матеріалу, як засіб організації активної роботи . Використання цих методів було направлено на підтримку пізнавальної активності протягом всього уроку.

Всі етапи між собою упорядковані. Матеріал взагалі сприяє кращому засвоєнню знань і підвищує мотивацію до предмета. В сі методи , форми і засоби помагають здійснити задачі та мету уроку.

 

  • : Тума Тетяна Валентинівна
  • : Вчитель початкових класів
  • : Курахівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
  • Презентація на тему Іменник
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Як кажуть в народі: “Краще один раз побачити, ніж сто раз почути!”. Сучасний вчитель не може на уроці лише говорити, розповідати і показувати новий матеріал “на пальцях”. Нам слід йти в ногу з часом і використовувати мультимедійні засоби, що полегшать процес навчання. Тож дякую автору презентації за те, що поділилася власною наробкою!

  2. Ця презентація розроблена з творчим підходом, зі своєю родзинкою. Урок видно з презентації був продуктивним, всі етапи продумані, використані різні елементи освітніх технологій. Завдання цікаві та відповідають віковим особливостям.

  3. Подорожуючи сторінками мовного журналу, я захопилася цікавими видами роботи. Для кращого запам’ятовування правил учитель використала ілюстраційний матеріал. Відбувається активна зміна завдань, це дозволяє забезпечити творчий навчальний процес. Дякую.