mail@urok-ua.com

Презентація на тему:” Плануюча документація голови методичної комісії”

Презентація на тему:” Плануюча документація голови методичної комісії”
В презентації надається план роботи методичної комісії училища, перелік документів голови МК, та зразки картотеки перспективного інноваційного досвіду викладача, план вивчення, узагальнення, та впровадження передового педагогічного досвіду.

Презентація

 • : Моісеєнко Тетяна Миколаївна
 • : методист
 • : ДНЗ"КВПТКУ"
 • Презентація
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
192

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

 1. Вже і не видно з “Кіпи” докуументації голову м/о. На допому прийде дана розробка. Дякую за своєчасну допомогу

 2. Дякую колезі, методисту, пані Тетяні за змістовну презентацію, яку можна використовувати на заняттях школи голів методичних комісій. У своїй роботі мої голови методичних комісій ніби все це мають, роблять, використовують, але завжди можна знайти цікаву ідею, якою поділився автор. Їх, таки, стало дві. Для мене це – підтверджуючі документи для кожної сфери діяльності, відображені в плануванні. Дякую за вислів про яблука та ідею. Обов’язково використаю у своїй презентації на серпневій педраді. Дякую!

 3. У презентації зібрано та систематизовано роботу методичної комісії. Це необхідний та корисний матеріал для кожного учителя. Акцентується увага на впровадженні передового педагогічного досвіду. Можна сказати – уся необхідна документація під рукою. Дякую.

 4. Матеріал корисний для використання методистам та керівникам шкіл. Допоможе під час планування роботи методичної комісії, адже надається весь потрібний арсенал документації . Презентація оформлена відповідно чинних вимог.