Презентація на тему:” Плануюча документація голови методичної комісії”

Автор публікації
Автор матеріалу: Презентація на тему:” Плануюча документація голови методичної комісії”
Посада: методист
Місце роботи: ДНЗ"КВПТКУ"

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Презентація на тему:” Плануюча документація голови методичної комісії”
В презентації надається план роботи методичної комісії училища, перелік документів голови МК, та зразки картотеки перспективного інноваційного досвіду викладача, план вивчення, узагальнення, та впровадження передового педагогічного досвіду.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Вже і не видно з “Кіпи” докуументації голову м/о. На допому прийде дана розробка. Дякую за своєчасну допомогу

  2. Дякую колезі, методисту, пані Тетяні за змістовну презентацію, яку можна використовувати на заняттях школи голів методичних комісій. У своїй роботі мої голови методичних комісій ніби все це мають, роблять, використовують, але завжди можна знайти цікаву ідею, якою поділився автор. Їх, таки, стало дві. Для мене це – підтверджуючі документи для кожної сфери діяльності, відображені в плануванні. Дякую за вислів про яблука та ідею. Обов’язково використаю у своїй презентації на серпневій педраді. Дякую!

  3. У презентації зібрано та систематизовано роботу методичної комісії. Це необхідний та корисний матеріал для кожного учителя. Акцентується увага на впровадженні передового педагогічного досвіду. Можна сказати – уся необхідна документація під рукою. Дякую.

  4. Матеріал корисний для використання методистам та керівникам шкіл. Допоможе під час планування роботи методичної комісії, адже надається весь потрібний арсенал документації . Презентація оформлена відповідно чинних вимог.