mail@urok-ua.com

Презентація “Сучасна текстильна інтер’єрна іграшка”

Презентація творчого проекту «Сучасна текстильна інтер’єрна іграшка» формулює мету проекту та призначення виробу, демонструє основні технологічні етапи виготовлення інтер’єрної іграшки.

 • : Дротянко Наталія Вікторівна
 • : учитель трудового навчання
 • : Прилуцька спеціалізована школа І-ІІІ ст.№6 з поглибленим вивченням інформаційних технологій Прилуцької міської ради Чернігівської області
 • -Сучасна текстильна інтер’єрна іграшка
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(3 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
984

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

 1. Тема даного проекту цікава. Під час його виконання удосконалюються техніки виготовлення виробу, прищеплюється естетичний смак. Автор даної презентації зуміла зацікавити і поетапним виготовленням іграшки, і рекламою, і товарним знаком. Дякую!

 2. На мою думку, проект довготривалий. Під час виконання застосовується чотири технології, які вдало поєднались в одному виробі. Особливо зацікавила техніка “кінусайга”. Гарна кольорова гама. Продумано не тільки рекламу виробу, але й товарний знак. Хочу відмітити креативний підхід до виконання проекту.

 3. Презентація творчого проекту мене зацікавила. Слайд за слайдом учні вчаться виготовляти іграшку. Застосовується різноманітна техніка обробки матеріалів, презентується ( реклама) сам товар та його знак. Дякую.

 4. Даний проект є дійсно творчою роботою. Інформація слайдів знайомить з послідовністю виконання іграшки, зацікавлює та спонукає до створення даного шедевру. Сподобалась реклама товару та товарний знак. Дякую за цікаву роботу!