mail@urok-ua.com

Презентація власного вірша, урок української мови для 3 класу, виховний захід для початкової школи “Поговоримо про кохання”

Сценарій виховного заходу “Поговоримо про кохання”рекомендовано для учнів 3-6 класів; урок з української мови 3 клас “Поняття предметності на прикладах іменників, утворених від прикметників. Вправи на творення іменників від прикметників”; Презентація власного вірша “До Бога” присвячена подіям АТО.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
139

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Наталія Володимирівна!Читаючи вашого вірша на очі навертались сльози,болить душа за тих хто згаходиться в зоні АТО, дані розробки взяла на замітку,сподобалась презентація.

  2. Ви плідно працюєте, як кажуть ” і не на день, і не на час”. Ваші матеріали мають методичну цінність. Надзвичайно вражає Ваш вірш “До Бога”. Обов*язково використаю Ваші матеріали у своїй роботі! Дякую Вам за душевну теплоту та високий професіоналізм!

  3. Ви – справжній майстер слова! Я вже ознайомлена із Вашими роботами, які є чудовими та заслуговують на увагу колег. Такі виховні заходи сприятимуть духовному розвиткові учнів. А презентація Вашого вірша – це вияв найкращих людських цінностей та співпереживання. Дякую за гарні напрацювання!