Презентація власного вірша, урок української мови для 3 класу, виховний захід для початкової школи “Поговоримо про кохання”

Автор публікації
Автор матеріалу: Презентація власного вірша, урок української мови для 3 класу, виховний захід для початкової школи “Поговоримо про...
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Харківська гімназія № 163

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Сценарій виховного заходу “Поговоримо про кохання”рекомендовано для учнів 3-6 класів; урок з української мови 3 клас “Поняття предметності на прикладах іменників, утворених від прикметників. Вправи на творення іменників від прикметників”; Презентація власного вірша “До Бога” присвячена подіям АТО.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Урок української мови проходить в ігровій формі, у вигляді прогулянки містечком Іменник із застосуванням гри “Ромашка”, роботи в парах – це мотивує учнів до навчання. А розробка виховної години про кохання допоможе учням зрозуміти, що кохання – це почуття, яке облагороджує людину, робить її кращою. Дякую. Чудова презентація.

  2. Наталія Володимирівна!Читаючи вашого вірша на очі навертались сльози,болить душа за тих хто згаходиться в зоні АТО, дані розробки взяла на замітку,сподобалась презентація.

  3. Ви плідно працюєте, як кажуть ” і не на день, і не на час”. Ваші матеріали мають методичну цінність. Надзвичайно вражає Ваш вірш “До Бога”. Обов*язково використаю Ваші матеріали у своїй роботі! Дякую Вам за душевну теплоту та високий професіоналізм!

  4. Ви – справжній майстер слова! Я вже ознайомлена із Вашими роботами, які є чудовими та заслуговують на увагу колег. Такі виховні заходи сприятимуть духовному розвиткові учнів. А презентація Вашого вірша – це вияв найкращих людських цінностей та співпереживання. Дякую за гарні напрацювання!