mail@urok-ua.com

Презентація “Впровадження гуманно-особистісної педагогіки” дл вчителів

На зміну авторитарно-імперативній педагогіці в сучасну школу, школу ХХІ століття, надходить і отримує широке визнання гуманно-особистісна педагогіка.

Учителі початкових класів, як і весь педагогічний колектив нашого навчально-виховного комплексу, глибоко пройнялися ідеями гуманно-особистісного підходу до навчання і виховання учнів. Уже кілька років ми поглиблено вивчаємо і творчо втілюємо на уроках технології гуманного особистісно-орієнтованого навчання.

У центрі наших зусиль — інтереси школяра, тому технологія підготовки і проведення уроку має відмінності від традиційної: головними дійовими особами на ньому мають бути окремі діти, групи і клас у цілому. Учитель же повинен виконати роль невидимого диригента, який вчасно вміє почути, помітити, допомогти, підтримати кожного, залучити до праці.

Ми впевнились: особистісно-орієнтовані уроки — це витвір мистецтва гуманної педагогіки, цінний перспективний досвід педагогічної науки, який дає простір для творчості вчителя й учня, втілення різноманітних форм, методів навчання, потужних прийомів активізації пізнавальної діяльності учнів. Їхнє творче поєднання показало, наскільки ефективнішими стали уроки, а взаємини і спілкування з учнями — більш демократичними та довірливими.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Презентація сонячна, радісна, усміхнена як і вчитель, як і її уроки, представлені у фото. Такою повинна бути гуманна освіта, гуманна школа. Навчання повинно,нарешті, стати радістю. Мені здається, що саме про це публікація, яка спонукає кожного з нас, педагогів, до творчості та саморозвитку. Автор ніби закликає: «Впустіть на свій урок сонце, радість та посмішку»! Дякую, пані Ірино! Творчіх Вам успіхів!

  2. Якісно підготовлена, методична правильно оформлена презентація – запорука успіху будь-якого виступу, фотографії з власного досвіду вдало доповнюють її. Чудово, що наших діточок виховують та навчають такі креативні та прогресивні вчительки! Дякую за розробку!