Презентація з математики 5-6 клас ” Задачник на економне використання енергоресурсів”

Презентація до уроку математики “Задачник на економне використання енергоресурсів”. Цю презентацію можуть використати вчителі масових шкіл та спеціальних навчальних закладів на уроках математики у 5-6 класах . Підібрані задачі виховують у дітей бережливе ставлення до природних ресурсів , раціонального використання електроенергії , газу , води , тощо

Вікно перегляду презентації

  • : Богдан Антоніна Іванівна
  • : вчитель математики
  • : КЗ КОР "Боярська спеціальна ЗОШ-інтернат1-2ст"
  • Презентація з математики 5-6 клас
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Реалії життя вимагають уміння економно і бережно відноситися до електроенергії , газу і води. Антоніна Іванівна презентує діяльнісний задачник, що вчитиме дітей раціонально використовувати такі “дорогі” ресурси . Вдячна за актуальну тематику і Ваш підхід до її висвітлення.

  2. Яскрава, насичена цікавими фактами з навколишнього життя, корисна для сьогодення,наповнена,вдала, актуальна і захоплююча презентація. Цілком відповідає запитам сьогодення. Хай живуть котики!

  3. Вчитель вдало поєднує навчальну та виховну мету – раціональне збереження енергоресурсів.Презентація сприяє формуванню життєвокомпетентної особистості, пробуджує думку щодо майбутнього існування людства. Зміст задач відповідає обраній тематиці уроку. Дякую!

  4. Такий підхід до роботи зацікавить учнів вивчати математику. Це вже точно!!! Завдання підібрані під тему, про збереження води, економне використання ресурсів. єдине, на деяких слайдах не видно надписів, все зливається з фоном. Дяку за ідею!

    1. Дякую . Якщо будете використовувати презентацію , можна фон прибрати….Тексти задач будуть на білому тлі .