mail@urok-ua.com

Примірник газети “Шкільний кур’єр”

Газета «Шкільний кур’єр» – це не просто шкільна газета. Її мета показати, що шкільна преса може бути цікавою, що шкільна газета може бути актуальною і не бути просто місцем, де сконцентровані витяги з подій, які вже відбулися. Це – не книга звітів, це – засіб масової інформації учнів. На її сторінках ми, колектив газети, намагаємося не просто розповісти про ті події, які вже відбулися, а й піднімати ті теми, які є важливими для усіх школярів, а головне – для школярів КЗ “Нововодолазький СНВК”

 • : Буклей Світлана Іванівна
 • : вчитель інформатики
 • : Комунальний заклад "Нововодолазький санаторний навчально-виховний комплекс" Харківської обласної ради
 • Примірник газети Шкільний кур’єр
Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(3 оцінки. Рейтинг публікації: 4.7 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
45

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

 1. Запровадження випуску шкільної газети – це мої плани на майбутнє. Мені дуже сподобалася Ваша газета, вона дійсно цікава. Але шкода,що Ви лише представили її і не описали які роботи проводите, як все це організовуєте, бо мені як початківцю у цій справі дуже цікаво та пізнавально. Дякую.

 2. Газета в школі -це завжди цікаво. Незважаючи на Інтернет, публікації про життя школи читають усі школярі. Дякую за те, що поділилися досвідом. Ми ще вітаємо зі святами, днями народження, перемогами у конкурсах та олімпіадах… Тобто робимо газету більш близькою та рідною.