Примірник газети “Шкільний кур’єр”

Газета «Шкільний кур’єр» – це не просто шкільна газета. Її мета показати, що шкільна преса може бути цікавою, що шкільна газета може бути актуальною і не бути просто місцем, де сконцентровані витяги з подій, які вже відбулися. Це – не книга звітів, це – засіб масової інформації учнів. На її сторінках ми, колектив газети, намагаємося не просто розповісти про ті події, які вже відбулися, а й піднімати ті теми, які є важливими для усіх школярів, а головне – для школярів КЗ “Нововодолазький СНВК”

Вікно перегляду презентації

  • : Буклей Світлана Іванівна
  • : вчитель інформатики
  • : Комунальний заклад "Нововодолазький санаторний навчально-виховний комплекс" Харківської обласної ради
  • Примірник газети Шкільний кур’єр
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Цікаво було читати кожну рубрику Вашої газети. З прочитаного видно, що школа живе насиченим життям, в якому головні діючі особи – це учні. Але кожна газета має своїх редакторів, кореспондентів. А у вашій газеті вони не вказані. Хто ж творчці цього видання? Учні чи вчителі? Чи, можливо, це плід об’єднаної творчості учнівського і педагогічного колективів? Дякую! Молодці!

  2. Насичена газета! Поділяю думки Шаповалової Марії, адже також би хотілось організувати випуск подібної шкільної газети, адже стільки цікавих заходів проводиться у школі, учні беруть участь у різних конкурсах та здобувають хороші місця. Ваша робота дуже цікава та креативна. Дякую за поширення!

  3. Запровадження випуску шкільної газети – це мої плани на майбутнє. Мені дуже сподобалася Ваша газета, вона дійсно цікава. Але шкода,що Ви лише представили її і не описали які роботи проводите, як все це організовуєте, бо мені як початківцю у цій справі дуже цікаво та пізнавально. Дякую.

  4. Газета в школі -це завжди цікаво. Незважаючи на Інтернет, публікації про життя школи читають усі школярі. Дякую за те, що поділилися досвідом. Ми ще вітаємо зі святами, днями народження, перемогами у конкурсах та олімпіадах… Тобто робимо газету більш близькою та рідною.