mail@urok-ua.com

Проект “Японія. Міні – хрестоматія”

Проект ” Японія. Міні – хрестоматія”
У міні – хрестоматії зібрані матеріали про країну Японію: легенда про походження назви, відомості про релігію та філософію, види японського мистецтва, чайну церемонію, поезію.

Вікно перегляду документа

  • : Сідельник Оксана Михайлівна
  • : учитель зарубіжної літератури, української мови та літератури
  • : Новопразька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 2
  • Проект Японія. Міні –хрестоматія
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Японію та її традиції можна досліджувати безперервно , Цікавими є факти про цю країну, Моїм учням би сподобались запропоновані матеріали , Дякую за напрацювання!

  2. Оксана Михайлівна! Ви і ваші учні молодці,дійсно зробленна велика робота: по збору та систематизації матеріалу, але це не проект,а просто збірка- хрестоматія.

  3. Учні разом із учителем гарно попрацювали і результатом їхньої роботи є міні-хрестоматія. Це посібник , який систематизує інформацію про Японію. А зібрано чимало матеріалу , який обов’язково стане у пригоді учням і середніх, і старших класів. А ще 2017 рік оголошено Роком Японії в Україні. Дякую.

  4. Чудова хрестоматія. Браво учням, які збирали матеріал і готували його до друку. Посібник стане в пригоді і вчителю і учням при вивченні творчості Мацуо Басьо у 6 класі та Ясунарі Кавабати в 11 класі. Матеріал доступний, містить багато відомостей про культуру Японії.