mail@urok-ua.com

Проект “Японія. Міні – хрестоматія”

Проект ” Японія. Міні – хрестоматія”
У міні – хрестоматії зібрані матеріали про країну Японію: легенда про походження назви, відомості про релігію та філософію, види японського мистецтва, чайну церемонію, поезію.

 • : Сідельник Оксана Михайлівна
 • : учитель зарубіжної літератури, української мови та літератури
 • : Новопразька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 2
 • Проект Японія. Міні –хрестоматія
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(7 оцінок. Рейтинг публікації: 5 з 5)
155

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

 1. Японію та її традиції можна досліджувати безперервно , Цікавими є факти про цю країну, Моїм учням би сподобались запропоновані матеріали , Дякую за напрацювання!

 2. Оксана Михайлівна! Ви і ваші учні молодці,дійсно зробленна велика робота: по збору та систематизації матеріалу, але це не проект,а просто збірка- хрестоматія.

 3. Учні разом із учителем гарно попрацювали і результатом їхньої роботи є міні-хрестоматія. Це посібник , який систематизує інформацію про Японію. А зібрано чимало матеріалу , який обов’язково стане у пригоді учням і середніх, і старших класів. А ще 2017 рік оголошено Роком Японії в Україні. Дякую.

 4. Чудова хрестоматія. Браво учням, які збирали матеріал і готували його до друку. Посібник стане в пригоді і вчителю і учням при вивченні творчості Мацуо Басьо у 6 класі та Ясунарі Кавабати в 11 класі. Матеріал доступний, містить багато відомостей про культуру Японії.