Проект “Збережи дивосвіт природи”, для учнів 2-9 класів

Проект “Збережи дивосвіт природи” стимулює вихованню відповідальності у школярів за навколишнє середовище шляхом вивчення зникаючих рослин своєї місцевості.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 коментарів

  1. Природа – це саме життя, тому кожен має робити свій вклад у її збереження та розвиток . Саме цього Ви і навчаєте своїх учнів. Мені сподобались запропоновані різнопланові заходи, що спрямовані покращувати екологічне середовище. Дякую!

  2. Шановна, пані Юлія! З презентації видно, що Ви вчите своїх вихованців любити і оберігати довкілля не лише на словах, а й гарними вчинками. Участь ваших учнів в акціях, заходах, десантах, природничих екскурсіях, робить нашу землю привабливішою. Успіхів Вам!

  3. Дуже інтересний проект вчить учнів вихованню відповідальностей за навколишнє середовище. Запропоновані цікаві заходи : Учнівська прес-конференція, свято “Буду я природі другом”, акція”Зелені прикраси підвіконня”, екологічні тропи.

  4. Дякую за роботу, шановна Юліє Іванівно, дуже корисно, творчо і пізнавально. Ви вчите дітей відповідальності за навколишнє середовище шляхом вивчення зникаючих рослин своєї місцевості. Вважаю, що вашим дітям було цікаво брати участь у такому проекти, тому наснаги вам!

  5. Обсяг роботи величезний. Уявляю як все це було цікаво учням. В ході роботи діти дізналися багато нового. Думаю у багатьох з ваших учнів зріс інтерес до дослідницької діяльності.

  6. Робота над проектом вимагає великої підготовки та часу. Чудово, що учнівський колектив вивчає проблематику довкілля рідного краю( рідного села Анадоль).Така робота виховує відповідальність за навколишнє середовище. Дякую.

  7. Цікавий та корисний проект ,крім того що учні збільшать знання про первоцвіти ,то в них ще розширеться уявленя про те, як доглядати за рослинами, узагальнення уявлень про необхідність світла, тепла і вологи, поживних речовин, грунту для зростання рослин.