Урок-презентація з української літератури для 6 класу “Ігор Калинець, збірка “Дивосвіт”

Автор публікації
Автор матеріалу: Урок-презентація з української літератури для 6 класу “Ігор Калинець, збірка “Дивосвіт”
Посада: вчитель української мови та літератури
Місце роботи: Новосілківська ЗОШ І- ІІ ступенів

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Поезія Калинця не зовсім звична для нас. Часом не знайдеш тут ні рим, ні чіткого ритму, як у тих віршах, які вчать у школі. Та й пише ніби про буденні речі. Але віє від них не буднями, а святом. У звичайному ми відкриваємо незвичайну, дивовижну красу.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. До створення мультимедійної презентації Ви підійшли творчо, урізноманітнивши тим самим спосіб подачі матеріалу про життя та творчість Ігоря Калинця. Я вважаю, що презентації допомагають створити високий рівень зацікавленості учнів за допомогою інформації, виведеної на екран. Дякую.

  2. Презентація в основному відповідає поставленій вчителем меті, але бракує підсумкових слайдів. Дуже багато словесного тексту, ще й написаного мілким шрифтом (зокрема, на слайдах №№2, 3, 5, 7, 9, 12, 18). Варто удосконалювати вміння розташовувати фотографії. Дякую за розуміння.

  3. Першочергове завдання,що стоїть перед сучасною школою – це душа дитини,проблеми моральності й духовності.Урок -презентація Катерини Іванівни сприятиме формуванню цілісної особистості.Дякую

  4. Урок-презентація сприяє формуванню в учнів предметних компетентностей.Слайдовий матеріал змістовний, естетичний та цікавий, містить додаткову інформацію. Учні аналізують поезії, визначають художні засоби. Дякую.