mail@urok-ua.com

Порадник з виховання душі і серця дитини «Відкрийте дітям дивосвіт природи»

Ми часто шукаємо відповіді на страшні запитання: чому сучасна дитина буває вкрай жорстокою? Чому зростає дитяча байдужість? Відповідь одна – голод душі. Навіть могутній інтелект не є замінником розвиненої емоційно-чуттєвої культури. Холодний розум. Не опертий на почуття і милосердя, стає страшним і руйнівним по відношенню до навколишнього світу. Найперші уроки доброти, чуйності та милосердя дитина має отримати в сім’ї, а згодом продовжити і в школі.

Сьогодні мало такої літератури, адресованої батькам і водночас адаптованої для широкого кола читачів. Думаю, посібник-«порадник», створений у лірично-публіцистичному стилі, певною мірою заповнить цю прогалину. Тут немає важкої термінології, тут зібрані родзинки праці з питань виховання небайдужих до духовного світу своїх дітей, учнів, вихованців. Думаю , що підібраний матеріал допоможе грамотно організувати процес допомоги довкіллю.

Отже, запрошую до співтворчості.

Вікно перегляду документа

 

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Як підказка розробіть проект по вствановленню урн в селі . Копію – голові громади, а проект на конкурс
    Тоді і будуть результати.

  2. Незважаючи на сумні прогнози, ми ще можемо поліпшити майбутнє нашої планети, якщо її порятунком займеться не лише суспільство, а й кожен з учнів зокрема. Тож Ви доносите до вихованців, що жити щасливо і жити в злагоді з природою – одне й теж саме. Дякую.