mail@urok-ua.com

Порадник з виховання душі і серця дитини «Відкрийте дітям дивосвіт природи»

Ми часто шукаємо відповіді на страшні запитання: чому сучасна дитина буває вкрай жорстокою? Чому зростає дитяча байдужість? Відповідь одна – голод душі. Навіть могутній інтелект не є замінником розвиненої емоційно-чуттєвої культури. Холодний розум. Не опертий на почуття і милосердя, стає страшним і руйнівним по відношенню до навколишнього світу. Найперші уроки доброти, чуйності та милосердя дитина має отримати в сім’ї, а згодом продовжити і в школі.

Сьогодні мало такої літератури, адресованої батькам і водночас адаптованої для широкого кола читачів. Думаю, посібник-«порадник», створений у лірично-публіцистичному стилі, певною мірою заповнить цю прогалину. Тут немає важкої термінології, тут зібрані родзинки праці з питань виховання небайдужих до духовного світу своїх дітей, учнів, вихованців. Думаю , що підібраний матеріал допоможе грамотно організувати процес допомоги довкіллю.

Отже, запрошую до співтворчості.

Вікно перегляду документа

 

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
155
Ремонт кузова Ваз или замена кузова http://remontgruzovik.ru/ Возможно на вашем кузове имеется коррозия.

2 коментарі

  1. Як підказка розробіть проект по вствановленню урн в селі . Копію – голові громади, а проект на конкурс
    Тоді і будуть результати.

  2. Незважаючи на сумні прогнози, ми ще можемо поліпшити майбутнє нашої планети, якщо її порятунком займеться не лише суспільство, а й кожен з учнів зокрема. Тож Ви доносите до вихованців, що жити щасливо і жити в злагоді з природою – одне й теж саме. Дякую.