super@urok-ua.com

Усний журнал «Дітям про моду»

Автор матеріалу: Усний журнал «Дітям про моду»

Усний журнал «Дітям про моду» використовується під час проведення занять гуртка “Лялька моєї мрії”.

Усний журнал

Вікно перегляду документа

  • : Бражник Олександр Вікторович
  • : керівник гуртка
  • : Новомиргородський районний центр дитячої та юнацької творчості Новомиргородської районної ради Кіровоградської області
  • - Усний журнал «Дітям про моду»
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Креативне свято. Дає можливість проявити творчість, а також поглибити свої знання. Бо мода змінюється, а ось любов до неї ні. Тому однозначно захід – актуальний. Думаю, що ваша колекція моделей сучасного одягу сподобалася всім. Так розумію, що гурткова робота поставлена на високому рівні. Дякую.

  2. Гарно продумане заняття гуртка у формі усного журналу.Познайомившись із 4 сторінками журналу,учні отримали багато інформації про моду.Прослідковується розвиток моди від початку до 21століття,пов,язується з розвитком моди в Україні,вказується на елементи національного одягу.Сильною є практична сторона заняття:гуртківцями підготовлено зразки історичного одягу14-19ст.,а також мрії учнів втілено в зразках”Мода 21ст.”Хороша профорієнтаційна робота.Сподобалось.Дякую.

  3. Виховний захід є цікавим та пізнавальним для учнів, адже автор подає матеріал стосовно історії розвитку моди. Такий захід спрямований виховувати в учнів творчі нахили, естетичні смаки. Діти зможуть пізнати багато цікавого та нового. Публікація має право на існування, адже розкриває безліч питань світу моди. Дякую!