super@urok-ua.com

Виховний захід. Усний журнал “Тарасовими шляхами”

Автор матеріалу: Виховний захід. Усний журнал “Тарасовими шляхами”

Шевченко – геній, пророк, наш сучасник. Поет – людина – світоч, яка дорога всьому людству. Щоб донести знання школярам про Кобзаря використовую різні форми і методи роботи. До Вашої уваги журнал “Тарасовими шляхами”.

Виховний захід

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Усний журнал “Тарасовими шляхами” складається з певних сторінок його життєвого та творчого шляху.Такі заходи сприяють вихованню почуття співпереживання,шанобливого ставлення до надбань культури,любов і погагу до творчості Кобзаря.Дякую

  2. Гарний захід, що робить учнів ближчими до видатного митця слова – Тараса Шевченка. Сподобались інсценізації про життя поета, які є окрасою заходу та не потребують значних зусиль вчителя та учнів у підготовці.

  3. Вчитель-словесник постійно підшукує щось незвичайне для зацікавлення учасників та глядачів такого свята. Вашу роботу вже завантажила та обов*язково нею скористаюсь. Дякую!

  4. Усний журнал “Тарасовими шляхами” знайомить учнів із життєвим шляхом Шевченка, його творчістю. Використано інсценізації, які сприймаються краще , ніж просте декламування вірша, прози. Подібні заходи виховують любов до рідного слова.

  5. Щороку ми проводимо заходи про Шевченка. Щороку треба придумувати щось нове. У вас це вийшло гарно, вдало, цікаво. Кожна сторінка по-своєму розкриває велич Кобзаря. Дякую.