Професійна компетентність учителя як показник його особистісного розвитку та запорука успішного навчання учнів

Автор публікації
Автор матеріалу: Професійна компетентність учителя як показник його особистісного розвитку та запорука успішного навчання учнів
Посада: учитель англійської мови
Місце роботи: КУ Сумська ЗОШ №23

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

У статті розглядаються різноманітні підходи до проблеми професійної компетентності вчителя, показано актуальність вивчення даного феномену, обґрунтовано сутність поняття «професійна компетентність учителя», яка розглядається як інтегрована властивість особистості, що володіє комплексом професійно значущих для вчителя якостей, має високий рівень науково-теоретичної й практичної підготовки до творчої педагогічної діяльності та ефективної взаємодії з учнями в процесі педагогічної співпраці на основі впровадження сучасних технологій для досягнення високих результатів.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. У статті автор не просто розкриває сутність професії вчителя, а спрямовує матеріал на підняття його авторитету. Добре розкрите поняття професійної компетентності та її компонентів, зроблено наголос на необхідності навчатися протягом життя, кожна теза підтверджена влучними афоризмами. Матеріал гідний для практичного застосування. Дякую!